Kişisel

Temayı Neden Değiştirdim

 
 Farkındayım 5 gündür bir makale yazamadım bu aralar işlerimin yoğunluğundan ve  Aöf sınavları'nın yaklaşması nedeniyle bu arada sadece temada bir değişiklik yaptım temayı neden değiştirdin diye soracak olursanız  , Blog'u ilk kurduğumda Blogger'in kendi şablonlarından bir tanesini kullanıyordum fakat uzun süredir aynı temayı kullanınca açıkçası biraz sıkıldım ve şu da bir gerçek blogger'in kendi temaları çok ama çok sadece oysa ben biraz daha farklı biraz daha güzel bir tema olmasını istemişimdir sitemde ve ziyaretçilerimden'de '' Neden farklı bir tema kullanmıyorsunuz'' mesajları alınca temayı değiştirmeye karar verdim ve şu andaki temayı kullanmaya karar verdim bu temayı ben çok beğeniyorum umarım sizlerde beğenmişsinizdir temada kendime göre biraz editlemeler yaptım ve yeni eklentiler ekledim
 
 
 Bu temayı seçmemdeki bir başka neden ise menüler'in kolayca ulaşılabilir olması ve güzel görünmesi böylece sitedeki kategorileri daha kolay görmüş olacaksınız.
 
Temayı Neden Değiştirdim

Temada kendi orjinal konuyu paylaşma butonları zaten vardı fakat ben daha kolay ve daha şık olsun diye güzel görünen  paylaşma butonları ekledim böylece beğendiğiniz konuyu veya bu yazıyı sosyal medyadaki arkadaşlarımın'da okuması gerek diye düşündüğünüz yazılarımı daha kolay bir şekilde paylaşabileceksiniz. Unutmadan şunuda belirmek istiyorum benzer yazılar altındaki E-mail aboneliği kutucuğuna e-mail adresinizi yazarak yazılarım size e-posta olarak gelecek ve yazılarımdan anında haberdar olacaksınız
 
Temayı Neden Değiştirdim
 
  Bu temayı kullanmamdaki bir başka neden ise tema'nın footer kısmında menüler'in yer alması , footer kısmında menü bölümü olan temalar her zaman ilgimi çekmiştir.  Umarım temayı sizlerde beğenmişsinizdir.

 

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. (Adam diyor ki ''Birbirimizi çok sevdik ama sonra da kırdık, üzdük, değiştirmeye çalıştık. Olmuyor bu iş''. Kadın da diyor ki ''Buna evlilik deniyor''. Bir de Amy'nin uzunca bir iç konuşması var, ''Erkekler havalı kızları elde etmek için her şeyi yapar. Kız da adamın sevdiği şeyi seviyormuş gibi davranır. Erkekle maç izler, soğuk pizza yer, bira içer. Ta ki adam daha genç, daha yeni, daha havalı bir kız bulana kadar. ''

    İlişkiler daima konuşulacak, tartışılacak insanlık var oldukça. Toplum denen zehri içselleştirmemeli insan. İstemediği bir şeye evet derken ruhunu vermemeli, ) yazmıştım bir kaç gün önce blogda.
    Genç arkadaşlar bir ilişkiye başlarken çok gözü kapalı oluyor ne yazık ki. Çevre baskısı ile istemedikleri pek çok şeye evet diyorlar. Garantiye alınca (öyle zannedince) boş verip orjinallerine dönüyorlar. O zaman da ''sen çok değiştin. Ben eski halini istiyorum'' diyor karşı taraf.
    İşiniz zor gençler. Kolay gelsin:)

  2. Yeni temanız eskisinden güzel ancak eskisi daha sade olduğu için ben onu tercih ederimdim birde hocam artık WordPress ile ilgili paylaşımlarda yaparsanız sevinirim.

    1. Teşekkür ederim , ileriki zamanlar da WordPress ile ilgili paylaşmalar yapmayı düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu