Bu yazımda özellikle blog yazmaya yeni başlayan ve blogun da Bumerang reklamlarını yayınlamak isteyenler için Bumerang reklamlarının sitemize nasıl ekleyeceğiz  resimler ile anlatmaya çalışacağım aslında bu iş çok kolay sadece iki dakikalık fakat bir kaç kişiden bu konuyla ilgili, Bumerang reklamlarının nasıl ekleneceği konusunda mesajlar aldıktan sonra böyle bir anlatım yapmak istedim umarım faydalı olur. İşlemleri sırası ile takip ettiğinizde çok rahat bir şekilde , bu işlemi , bumerang reklamlarını eklemiş olacaksınız. Resimler üzerindeki yazıyı okuyamazsanız resime tıklayın resim büyüyecektir daha rahat okursunuz.
 
 
Bumerang Reklamları Nasıl Eklenir?
 

1. Yukarıdaki resimde , Bumerang kontrol panelinize girdikten sonra Tekliflerim bölümünde tıklayarak sitenize ekleyeceğiniz reklam bölümüne gireceksiniz

 

Bumerang Reklamları Nasıl Eklenir?
 
 
2. Resimde gördüğünüz bölüme , Burada teklide gözat yazıyor fakat ben resimi tamamlanmış bir reklamdan aldığım için siz Teklife Katıl seçeneğine tıklayacaksınız , daha sonra 3 numaralı işlemi takip edin.

 

Bumerang Reklamları Nasıl Eklenir?
 
 
3. Burada sitenize ekleyeceğiniz reklamı göreceksiniz Önce Reklamın başığını kopyalayarak Blogger panelinizde Yeni yayın ekler gibi Blogunuzda yayın editöründe Başlık kısmına reklamın başlığını yani az önce kopyaladığınız reklam başlığını yapıştıracaksınız. Daha sonra teklif içeriğini ve takip kodunu kopyalayın ve sitenizin HMTL bölümüne yapıştırın. Ben blogum da HTML bölümünün nerede olduğunu bilmiyorum diyorsanız korkmayın aşağıdaki resimde onuda gösterdim. Aşağıdaki resime bakmanız yeterlidir.

 

Bumerang Reklamları Nasıl Eklenir?

 

Yani kısacası , sitenize / blogunuza bir yazı ekler gibi ekleyeceksiniz.
 
 
Bumerang Reklamları Nasıl Eklenir?
 
 
4. Bu bölüm çok önemli  yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra yani sitenize / blogunuza reklamı ekledikten sonra , Eklediğiniz  reklamın altında http:// ile başlayan ince uzun bir kutucuk göeceksiniz oraya eklediğiniz bu içeriğin / reklamın tam linkini yapıştıracaksınız ve Gönder butonua tıklayacaksınız. Eğer bu son işlemi yapmazsanız  sitenize  / blogunuza eklediğiniz reklamdan bumerang reklam yöneticilerinin haberi olmaz ve reklamanız onaylanmaz. bu işlemi yaptıktan sonra yani linkinizi gönderdikten sonra size en geç 2 – 3  gün içinde bir e-posta gelir ve reklamın sitenizin anasayfasın ne kadar kalacağı yazar. o süre içinde reklamı anasayfadan kaldırmayacaksınız. Anlamayan arkadaşlar olursa yardımcı olmaya çalışırım.

 

 

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.