Kişisel

Gülmek İstediğimde İzlediğim Video

Her zaman olmasa da arada sırada Youtube de videolar izliyorum , özellikle kısa filmler izliyorum bazen de komedi videoları izliyorum. Genç bir arkadaş Galaxy tab 3'ü tanıtıyor. Bu  çocuk ne yapacak diye video' yu izlemeye başladım daha ilk dakikadan itibaren gülmeye başladım çocuk öyle bir tanıtım yapıyor ki  gülmekten kendinizi alamıyorsunuz o video'yu favorilerime ekledim hemen ve ne zaman gülmek istesem o videoyu açıp izliyorum. Size de tavsiye ederim. Not video'nun bir kaç çeşit versiyonu var hepsini izleyin bence

 

 

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. Yazın izlemiştim. Özürlü olabilir abi bu çocuk. Eğer değilse de hani mal dersin ya, tam ondan. Benim favorim: "Dedeye sahip çıkalım!" :D

 2. Guler misin aglar misin:)
  Ay acaip bi cocuk. Ozurlu olabilir mi ki.
  ama gercekten cok komik

 3. küfür etmeseymiş daha iyi olacakmış :)) ama suçlamıyorum. büyükler uluorta küfür ediyorken, liseye giden kız çocukları uluorta küfür ediyorken (ki etmeyenler muhakkak vardır) küçüklerin küfür etmesi ilginç gelmiyor. bir de şu youtube'a gerçekten denetlenen içeriğin eklenmesi konusunda talepte bulunmak gerekiyor diye düşünüyorum. önüne gelen böyle video yükleyecekse işimiz var. gerçi seyretmeyiz olur biter. ama internetin bu şekilde çöplüğe çevrilmesine karşıyım.

  1. Evet size katılıyorum benim de en sevmediğim şeylerden birisidir kızların erkeklere özenip küfür etmeleri , ayrıca bayanlara küfür etmek yakışmıyor.

 4. Bu videoyu hatırladım.Hızlıal sitesini de töhmet altında bırakmış:)Kandilin mübarek olsun kardeşim bu arada.Yalnız eleman küfür etmeseymiş iyiymiş.İyi saydırıyor:)

  1. Allah Razı olsun abi seninde kandilin mübarek olsun , Evet küfür etmese daha iyi olurmuş gerçekten.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu