Demirdöküm Servisi olarak uzun yıllardır Demirdöküm kombi ve klima üzerine hizmetlerimizi devam ettiren bir firmayız. Önceliğimiz siz kullanıcılarına sorunsuz hizmet ve kaliteyi sunabilmektir.

Hızlı ve garantili çözümler sunarak her zaman önde olmuş ve hep bu şekilde sizler için çalışmaya devam etmekteyiz. Demirdöküm Klimalarınızda olduğu gibi örneğin Demirdöküm Kombinin Sıcak Su Arızası gibi durumlarda tarafımızdan eksiksiz yanıtlara ulaşabilirsiniz.

Demir Döküm

Firma olarak müşteri memnuniyetini hep ön planda tutarak ilerlemekte ve gelişen teknolojiyi takip ederek sorunlarınız karşısında hızlı ve kalıcı hizmet sağlamaktayız. Bunu da yaparken kombi veya klima arızalarında değişen parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermekteyiz.

Bu şekilde 1 yıl içerisinde aynı parçadan sorun yaşadığınız takdirde sizden ücret talep etmemekteyiz. Sağlamış olduğumuz geniş hizmet ağından yararlanmak için tek yapmanız gereken firmamızı aramak.

Demir döküm kombi veya klimanız ile ilgili her türlü problem karşısında bizi arayarak arıza kaydı bırakabilir, aynı gün uzman teknisyenlerimizden sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Demir döküm Servis yine siz kombi kullanıcılarını düşünerek hizmette sınır tanımadığını yaptığı kampanyalarla kanıtlamıştır. Bu yapılan kampanyanın kapsamı kombi bakımı. Bilindiği gibi kombi bakımı denince akla astronomik fiyatlar gelmektedir.

Firma olarak bu konuda sizlere yardımcı olmak amacıyla yeni bir kampanya başlatmış bulunuyoruz. Kampanyanın içeriği şu şekildedir; İlk olarak bahsetmek istediğimiz kampanya toplu bakım kampanyası.

Bu şekilde başvurduğunuz takdirde toplu bakım ile beraber 5 ve 10 arası kombilerde %30 10 ve 50 arası olan kombi bakımlarından %35, 50 kombi üzeri bakımlarında ise %40 a varan indirimler söz konusudur.

Yine sizler için başlatmış olduğumuz diğer bir kampanyamız ise şu şekildedir; Bildiğiniz gibi her daire de olması gereken ve kullanımı oldukça önemli sayılan gaz alarm cihazı taktırdığınız takdirde kombi bakımından ücret talep edilmemektedir.

Aynı şekilde evinizde bulunan peteklerinizin henüz bakımını yaptırmadıysanız ve yaptırmak isteyen kombi kullanıcılarını sevindirecek olan kampanyamız; Petek temizliği yaptırdığınız takdirde kombi bakımı ücretsiz yapıyoruz.

Vip servisi hizmetimizden aynı gün içerisinde servis hizmetimizden yararlanacak kullanıcılar iki servis bedeli ödeyerek 6 saat içerisinde servis hizmeti alabilecekler. Ayrıca 3 yıl içerisinde firmamız tarafından servis hizmeti görmüş kullanıcılarımız aynı şekilde tekrar başvurduklarında ikinci bir servis ücreti alınmayacak. Bu durum sadece 1 defa olmak kaydıyla geçerlidir.

Uzman ekip kadromuzla her zaman en iyi hizmeti vermek için biz burada sizleri bekliyor olacağız. Kaliteli ve güvenilir servis imkânlarımızdan günün her saati yararlanabilir, sorunlarınızdan aynı gün kurtulmak için yerinde hizmet, güvenli servis olarak her zaman hizmetinizdeyiz.
http://www.turkiyedemirdokumservisi.com
BİLGİ: Bu yazıdaki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur. GÜNCELLEME: 04. ARALIK. 2018 Tarihi itibari ile yazıda bahsi geçen site kapandığı için, yazı içindeki link çıkışları çalışmadığı için yazıdaki linkler kaldırılmıştır.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitmiş Olmalı, Lütfen Tekrar Deneyin.