Çok değerli büyüğüm, ağabeyim Çağrı abi bana mim paslamış , kendisine teşekkür ediyorum. Mim'in konusu Kitap ve yazarlar üzerine tabu
 
No:1
Öncelikle sizin için tabu olan, asla okuyamam dediğiniz -ki önceden beğenmediğiniz kitaplar oluyor-, bana uzak Allah’a yakın sıfatına sahip kitap.
 
Ben düzenli olarak kitap okumaya 2015 yılında başladım. Açık söylemek gerekirse de bundan önce bazen yılda bir kaç tane anca kitap okuyan biriydin henüz kitap okuma zevkini yaşamamıştım. Bu zevki 2015 yılında yaşamaya başladım. Bugüne kadar pek fazla beğenmediğim kitap olmadı. Zaten alacağım kitapları sipariş etmeden önce alacağım kitap hakkında yorumlara bakıyorum eğer yorumlar güzelse alıyorum. Bu yüzden beğenmeme konusunda pek sıkıntı olmuyor. 
 
No:2
Sizin için tabu olan yazar (yine okuyup dilini, kurgusunu, tarzını beğenmemiş ya da ezelden kıl olduğunuz biri olabilir)
 
Ahmet Batman – Sabah Uykum adlı kitabını zorla bitirdim sırf  kitabı bitirmiş olayım diye bitirdim , bilmiyorum belki de bana öyle geldi ama  konular çok karışık gibi geldi bana , yazar konuları çok uzatmış sanki sırf  kitap daha zengin görünsün diye yapmış gibi , dediğim gibi belki bir çok kişi farklı olumlu yönde düşünüyordur ama bana çok karışık gelmişti bu kitap , fakat son sayfalara doğru kitabı sevmeye başladım biraz ama ilk başta bende kötü bir izlenim bırakmıştı kitap
 
No:3
Sizin için tabu olan, evlerden ırak kitap türünüz?
 
Sırf para uğruna yazılan kitaplar vardır ya hani , okuduğunuz zaman bir şey anlamazsınız , kapak tasarımı çok kötü olan kitap türlerini pek sevmiyorum. Eğer aldığım kitaplar böyle çıkarsa 10- 15 sayfada bir şey anlamadıysam devam etmem hemen bırakırım. Bir de günümüz siyasetçilerinin hayatlarını anlatan kitaplar oluyor bu tür kitapları eve bile sokmam. 
 
No:4
Asla yazmam dediğiniz tabu konunuz?
 
Asla yazmam dediğim tek konu siyaset , siyaset gerçekten insanların birbirini kırmalarına neden oluyor. Fakat bazen gerçekten bazı olaylara tepkisiz kalamıyorum siyaset konusunda da yazıyorum. Bunun dışında bilmediğim bir konuda yazı yazmam sırf insanlar benim bloguma gelsin diye yazı yazmam. Örneğin Epilepsi konularında bazen yazılar yazıyorum evet yazıyorum çünkü bu konuda uzman olmasam da bilgim, yaşadıklarım ve tecrübelerim var. 

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.