Yıllardır hizmet sektöründe en iyi sonuçlara imza atan Vaillant Servisi günümüzde siz değerli müşterilerimizin yaşamış oldukları bir takım sorunları çözümlemek amacıyla hizmette kaliteli servislerinden hiçbir koşulda ödün vermeden çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Vaillant Kombi

Vaillant Servis olarak uzman ve donanımlı teknisyenlerimiz ve çağrı merkezi çalışanlarımız ile beraber her kullanıcıların istek ve görüşlerine önem vererek değerli olduğunuzu her zaman ispat etmekteyiz. Vaillant kombilerinizde olduğu gibi Vaillant Klimanın Su Akıtması gibi sorunlarda da firmamız tarafından destek alabilirsiniz. Günümüzde hızla çalışmalarına değişik yönler vererek Vaillant kombi ya da Vaillant Klima kullanıcılarını her zaman memnun edebilme çabası içerisindedir.Günümüzde her yıl olduğu gibi bu yılda başarılı sonuçlara imza atan firmamız başlatmış bulunduğu birçok avantajlı kampanyalar sayesinde Vaillant kullanıcılarına sorunsuz bir servis imkanı sağlamaktadır.

Öncelikle ilk kampanyamız toplu bakım kampanyasından oluşmaktadır. Toplu şekilde kombisine bakım yaptırma isteyen kullanıcılar iseniz bu kampanyamız tam da sizlere göre diyebiliriz.

Aynı zamanda gaz alarm cihazına sahip olmak isteyen veyahut dairesinde uzun süre tesisat temizliği yaptırmayan kullanıcılarımızın gaz alarm cihazına sahip olması durumunda ya da tesisat temizlik işlemi yaptırmaları durumunda 100 TL değerindeki kombi bakım işlemini sizlere ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Yani sizler yalnızca bir işlem yaptırarak aslında iki işlemi birden yaptırmış olacaksınız ve sadece tek bir işlem için ücret ödeyeceksiniz. Aynı gün içerisinde servise mi ihtiyacınız oluyor?

Vip servisimiz sayesinde Vaillant müşterilerimizsin iki servis bedeli ödemeleri durumunda 6 saat içerisinde adresinize uzman teknisyenlerimizi yönlendirmekteyiz. Bunun yanı sıra öncesinden firmamız tarafından servis hizmeti almış kullanıcılarımız ikinci bir servis hizmeti alabilmeleri için ücretiz servis yönlendirmesi yaparak ikinci kez müşterilerimizden servis ücreti talep etmemekteyiz.

En avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz adına sizleri Vaillant Servise davet ediyoruz. Vaillant Müşteri Temsilcisi çalışanların ile görüşmeleriniz esnasında dilediğiniz soruları sorabilir çağrı merkezi çalışanlarımızdan en iyi şekilde destek alabilirsiniz.

https://www.turkiyevaillantservisi.com

BİLGİ: Bu yazı tanıtım ve bilgilendirme amaçlı olarak eklenmiştir. 04. ARALIK 2018 tarihi itibari ile yazıda bahsi geçen sitenin linkleri çalışmadığı için, site kapandığı için yazıdaki link çıkışları kaldırılmıştır.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitmiş Olmalı, Lütfen Tekrar Deneyin.