Yaşınız , mesleğiniz her ne olursa olsun eğer ileride daha mutlu bir hayatınızın olmasını istiyorsanız blog yazmanızı tavsiye ederim. İnsan doğar büyür yaşlanır zamanı geldiğinde her canlı gibi ölümü  tadar. Hayatımız çok kısa göz açıp kapayıncaya kadar günler geçiyor, günler geçtikçe daha da yaşlanıyoruz.
 Hayatımızda güzel şeyler olabildiği gibi , olumsuz durumlarda olabiliyor.  Çevremdeki insanlar bana soruyorlar neden blog yazıyorsun diye onlara şöyle cevap veriyorum;

Blog yazıyorum çünkü ileride, gençliğimdeki düşüncelerim nasıldı, hangi konularda yazılar yazdım ve o yazıları yazarken ruh halim nasıldı. İleride daha önceden yazmış olduğum yazılarımı okuduğum zaman güzel bir anı olması için yazıyorum. Her şeyden önemlisi yazdığım zaman mutlu oluyorum. Yazılarımı insanlar okuyor , yorum bırakıyor böylece yeni insanlar tanıyorum.

İlginizi Çekebilir : Blog Nedir?

Şimdiki aklım olsaydı,  blog yazmaya çok daha önce başlardım çünkü blog yazmak beni rahatlatıyor. Yazdığım zaman mutlu oluyorum, stres atıyorum insanlara, konuşarak anlatamadıklarımı yazarak anlatabiliyorum. Blog yazmayı herkese tavsiye ederim.

Zaten günümüzde blog yazmak çok kolay siz Google‘a üye oluyorsunuz , Google’ın size ücretsiz olarak sunduğu blogspot.com nimetinden yararlanarak ücretsiz bir şekilde istediğiniz kategoride blog açarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Eğer teknik konularda iyi değilseniz ilk blog sitenizi blogspot ile açmanızı tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilir : Kişisel Blog Nedir?

Ayrıca bu konuda çok uzman olmanıza da gerek yok , bu konularda yeterince gerek videolu, gerekse resimli olarak anlatımlar mevcut yeter ki isteyin ve başlayın eğer blog yazma konusunda kendinize bir rehber arıyorsanız  Her Şeyin Başı Blog adlı kitabı okumanızı tavsiye ederim bu kitabı okuduğunuz zaman blog yazmanın önemini daha iyi anlayacaksınız ve bu kitap sayesinde teknik konularda kendinizi geliştirebileceksiniz.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.