Tanıtım

Oyun-kafa topu-dövüş oyunları

Bilgisayar ve oyun dünyası denilince, erkekler için akan sular daima durur. Bebeklikten erişkinliğe kadar tüm erkekler, oyunlara ilgi duyarlar. Hatta neredeyse bütün oyunların yapılış amacı erkekleri himaye altına almaktadır.

Yapıları gereği teknolojik ve elektronik şeylere merakı olduğu bilinen erkekler, oyunlara kadınlara oranla % 80 daha fazla bağımlılık göstermektedirler. Hal böyle olunca da sitelerin ve oyunların kullanıcılarına yönelik yapacakları çalışmalarda şekilleniyor. Oyun, erkeklere özgü bir şey değil elbette ancak kullanıcıların çoğunun erkek olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Çeşitli kategorilerde geliştirilen milyonlarca oyun olmasına rağmen erkekler genelde kafa topu olarak adlandırılan multi player veya solo oynanabilen futbol oyunları, bunların dışında da dövüş oyunlarına ilgi göstermektedirler.

Çoçuklar İçin Eğitici Oyunlar

İlgi ve kitlenin farkında olan oyun yapımcıları ve site sahipleri, bu alanlara yönelmekte büyük kitleyi etkileri altına tutmak istemektedirler. Şuanda internet ortamında oynanabilecek yaklaşık 3-4 milyon kadar dövüş oyunları ve 1 milyon kadar da kafa topu oyunları yer almaktadır. Bizlerde sizlere ücretsiz oyunları sunduğumuz sitemiz üzerinde daimi olarak bu tarz içeriklere yer vermeye çalışıyoruz.

Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oyunlar üzerinde başlatılan detaylı incelemeler ve testler sonucu, ortaya çıkarılan binlerce farklı eğitici ve öğretici oyunlara da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi çocuklarımızın yaşamlarını etkileyebilecek, psikolojik ve bedensel yaşamlarını olumlu yönde ilerletebilecek oyunları barındırmak ve daima çocuklarımıza kaliteli içerikleri sunmaya çalıştığımız sitemizde, meb onaylı oyunlara da ulaşabilirsiniz.

Daimi olarak yeni ve güncel oyunları da eklemeye çalıştığımız platformumuz üzerinde şuana kadar yaklaşık 1.000 adet oyun yüklenmiş olup yine yaklaşık olarak 2.5 milyon kullanıcıya hizmet vermiş durumdayız.

Çocuklarınız için son derece güvenilir ve kalite içerikler barındıran sitemizi, gönül rahatlığıyla çocuklarınızın kullanımına sunabilirsiniz.

Kültür, tarih ve bilgi üçlüsü dışına çıkmadan keyifli vakit geçirebilecekleri, aynı zamanda sürükleyici yanları ile de kolayca vakit geçirecekleri oyunlarımız bulunmakla beraber, tamamını da ücretsiz olarak sunmaktayız.

Sitemize bugüne kadar yapmış olduğunuz ziyaretler için teşekkür ediyor, kafa topu veya dövüş oyunları kategorimize ulaşmanız içinde şuradaki bağlantıyı kullanmanızı öneriyoruz. Sitemizi ziyaret ederek oyunlar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

BİLGİ : Bu yazı ilgili site hakkında bilgi vermek ve ilgili siteyi tanıtmak amacıyla hazırlanmış bir tanıtım yazısıdır.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu