Yeni yıla sayılı günler kala  Manisa ve ilçelerinde yıllarca çiçekçilik hizmeti veren Manisa ve ilçelerinde giderek genişleyen bayi ağları ile çiçekçilik hizmeti veren ve 2015 yılında çiçekçilik hizmetine yeni bir boyut kazandırarak web siteleri üzerinden hizmet vermeye başlayan ve artık dükkanlarına gitmeden sadece bir kaç adımda kolayca  Manisa da çiçek siparişi verebileceğiniz bir siteden bahsetmek istiyorum sizlere böyle kaliteli bir hizmet veren siteyi eminim ki merak ediyorsunuzdur  sitenin adı;  manisadacicekci.com
Sitenin gelişmiş altyapısı sayesinde verdiğiniz siparişler otomatik olarak aynı anda site yöneticilerine bildiriliyor. Böylece verdiğiniz çiçek siparişi tam saatinde yerine ulaşmış oluyor. Ayrıca siteden yapılan alışverişlerde indirim kazanmak için üye olabilirsiniz. Site üyelerine özel olarak her alışverişte indirimler yapıyor. Sadece internet üzerinden de değil telefon ile de sipariş verebiliyorsunuz , istek , öneri ve şikayetlerinizi de sitede bulunan iletişim sayfasından yetkili kişilere iletebilirsiniz.

Çiçekler ve Anlamları

Kırmızı Gül        :  Kırmızı Gül sevgiyi,aşkı ifade eder.
Beyaz Gül           :  Beyaz Gül masumiyet,temizlik ve saflığın ifadesidir.
Pembe Gül          :  Pembe Gül gönlünüzün karşınızdaki kişiye  ait olduğunu ifade eder.
Sarı Gül               :   Sıcak ve içten sevgiyi ifade eder.
Mavi Gül             :  Mavi Gül sevgiyi,ilahi aşkın ifadesidir.
Siyah Gül            :  Karşınızdaki kişiye duyduğunuz bağlılığın simgesidir.
Beyaz Karanfil   :  Temiz ve içten duyguların temsilcisidir.
 Bu site Manisa ve ilçelerinde yaşayanlar için çok güzel bir hizmet veren harika bir site ayrıca sitede çok fazla çiçek çeşidi var güller den tutunda çelenklere kadar bir çok çeşit var. Manisa çiçek siparişi vermek için site site gezmenize gerek yok bu siteye girerek anında sipariş verebilirsiniz.
BİLGİ: Bu yazıdaki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitmiş Olmalı, Lütfen Tekrar Deneyin.