Öncelikle herkes için sağlık dilerim, çünkü sağlık olmadan hiç bir şey olmuyor. İstediğiniz kadar paranız olsun ama sağlığınız yerinde değilse para pul hiç bir şeye yaramaz canınızın istediğini yiyemedikten istediklerinizi yapamadıktan sonra paranın hiç bir önemi yoktur. O yüzden öncelikle sağlık dilerim sonrasında ise mutluluk, başarı ve bol kazançlar dilerim.
 
* Yeni yılda sağlık mutluluk ve başarılar dilerim yeni yılda ve ondan sonraki yıllarda ülkemizin ve dünyanın barış içinde olmasını diliyorum. Para için , petrol için veya başka çıkarlar için savaş çıkartan ve küçücük bebekleri öldürenler, insanları hiç acımadan öldürenler yok olup gitsinler. Çocuklar bomba sesleriyle değilde, annelerinin sesleriyle uyansınlar, Bomba sesleri yerine okullarda zil sesleri çalsın.
 
* Sahillerde insan ölümlerinin olmadığı yıllar olsun inşallah. Ülkelerinden mecburen kaçmak zorunda olan insanlar olmasın, savaşların olmadığı bir yıl olsun hatta sadece 2016 yılında değil bundan sonraki yıllarda da olmasın inşallah
 
* Sadece ülkemizde değil bütün Dünyada kadınlarımıza yapılan şiddetlerin olmadığı günler olmasını diliyorum,  tecavüzlerin yaşanmadığı yıllar olsun inşallah. Buradan bir kez daha kadınlarımıza yapılan şiddeti kınıyorum
 
* Ülkemizde ve Dünyada terör olaylarının olmadığı, askerlerimizin ve polislerimizin şehit edilmediği bir yıl olmasını diliyorum.
 
* İnsanlara renkleri, dilleri ve ırkları ile ayrımların yapılmadığı, Dünyada her insanın eşit olduğu düşüncesini kimsenin kimseden üstün değildir düşüncesini herkesin öğrenmesini bilmesini diliyorum ( Kendini herkesle eşit görenlere saygım sonsuz )
 
* Ön yargıların olmadığı, insanların birbirlerini kırmak yerine birbirini mutlu ettiği bir Dünya olmasını diliyorum.

Kendim ve Bloğum İçin

* Kendim için öncelikle sağlıklı olmayı diliyorum. Çünkü biliyorum ki  sağlıklı olursam Allah'ın izniyle her şeyi başarabilirim. Yeter ki Rabbim sağlık versin inşallah.

* Kendime daha fazla vakit ayırmak ve bol bol kitap okumak istiyorum ve okuduğum kitapların yorumlarını bloğumda paylaşmak istiyorum.
* Bloğuma biraz daha vakit ayırmayı ve en azından 2 günde 1 yazı girmeyi umut ediyorum.
 
Yeni yılda ve sonraki yıllarda insanlar için ve kendim için belki çok fazla şeyler istiyorum ama bizler istedikten sonra neden olmasın ki  

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.