Şimdi sizlere Türkiye’nin el işleri ve hobi blogu olan yenihobiler.com sitesi hakkında bilgiler vereceğim. Son zamanlarda bayanların el işleri ve hobilere önemi artmış durumda. Geri dönüşüm projeleri, kendin yap, örgüler ve el işleri gibi kategorilerde yayın yapan yeni hobiler sitesi evde boş vakti bulunan bayanlar için kurulmuş olan bir web sitesidir. Boş vakitlerini değerlendirmeleri için el yapımı işler öğreten yeni hobiler sitesinde bir çok anlatımlı model bulunmaktadır. Bayanların kendilerini geliştirmeleri için bir çok kategoride yayın yapan sitede kendinize uygun el işlerini mutlaka bulabileceksiniz.

İğne Oyaları ile El İşlerini Süsleyin

Sitede yayınlanan iğne oyaları ve oya modelleri , el işleri ile uğraşan bayanlar için kaçınılmaz modellerdir. Hem iğne oyaları hemde anlatımlı oya modelleri ile bayanlara oyaların nasıl yapıldıkları hakkında bilgiler veriyor. Genellikle yeni olan oyalar sitede paylaşılıyor. Her yerde bulunan oyalardan ziyade bayanların yapmış olduğu yeni ve en güzel oyalar paylaşılıyor. Sizde iğne oyasına ilgi duyuyorsanız iğne oyaları kategorisini ziyaret ediniz!

Lif Modelleri İle Örgüye Başlayın

Örgüye başlayan bayanların genellikle yapmış oldukları örgüleri arasında lifler geliyor. Duşların olmazsa olmazları arasında bulunan lifleri bir çok bayan el işi olarak yapıyor. El işleri ile yapılan lifler hem daha doğal hemde sağlıklı oluyor. Sizlerde örgü liflere ilgi duyuyorsanız lif örnekleri kategorisini ziyaret ediniz.

Patik Modelleri ile Ayaklar Sıcacık

Örgü ile en çok yapılanlar arasında patikler de yer alıyor. Örgü patikler kış aylarında bayanların ve bebeklerin en çok tercih etmesi gerekenlerdendir. Çünkü örgü yün patikler ile ayaklar sıcacık kalıyor. Soğuk kış günlerinde ayaklarınızı ısıtmak için sizde örgü patikler kullanın. Eğer anlatımlı patikler ve patik örnekleri istiyorsanız patik modelleri kategorisini ziyaret ediniz.
El işine merakınız varsa Hobiler sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz. İçerisinde bulunan bir çok kategori ile siz bayanların isteklerine cevap veriyor. El işleri denince akla ilk gelen siteler arasında bulunan www.yenihobiler.com sitesini sık sık ziyaret ederek yeni hobileri takip edebilirsiniz.
BİLGİ: Bu yazıdaki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitmiş Olmalı, Lütfen Tekrar Deneyin.