Sanırım bir kaç ay önceydi bloglardaki izleyici sayılarında azalmalar olmuştu, hatta o gün sabah bloguma baktığımda izleyici sayımda ciddi oranda azalma olduğunu gördüm. Bu durum sadece benim için değil bir çok blogger kullanıcısı için aynı olmuştu. Herkes izleyici
( takipçi ) sayısının düşmesinden şikayetçi olmuştu. Eminim ki sizde hatırlarsınız bu durumu.
Geçen gün bir kaç tane arkadaşım takip ettiği bloglardaki yazıların, blogger paneline düşmediklerini ve bu durum için ne yapacaklarını sordular. Aslında benimde takip ettiğim bazı blogların yazıları blogger panelime düşmüyordu bunun için biraz araştırdım. Sanırım o zaman ki blogger güncellemesinden kaynaklanmış olmalı. Takip ettiğim o blogları takipten çıkıp tekrar takip etmek istedim fakat takipten çıkmak için tekrar giriş yapmam gerektiğini gördüm.
Takip ettiğiniz blogun yazıları blogger panelinize düşmüyorsa aşağıdaki adımları takip ederek bu sorunu çözmüş olacaksınız, izlemeniz gereken tek şey o blogda tekrar oturum açmak Aşağıdaki resimde anlattıklarımı yaparsanız sorun çözülmüş olacaktır.
 Takip ettiğiniz bloğun güncel yazılarını blogger panelinize düşmüyorsa o bloğa girip aşağıdaki gibi izleyiciler eklentisinde Bu siteye katılın butonuna tıklayın karşınıza aşağıdaki 2. resimdeki gibi bir ekran gelecek oraya giriş bilgilerinizi yazın ve enter tuşuna basın.  Artık o blogun güncel yazıları blogger panelinize düşecektir.
  
Kırmızı işaretli yere ( Bu siteye katılın ) butonuna tıklayın karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir bölüm çıkacak oraya da giriş bilgilerinizi yazın.
Takip Ettiğim Blogun Güncel Yazıları Blogger Panelime Düşmüyor.
Yapmanız gerekenler sadece bu kadar, bu işlemleri yaptıktan sonra artık takip ettiğiniz o bloğun güncel yazıları blogger panelinize düşecektir.

Bir Başka Yöntem

Yukarıdaki anlattığım yöntemi yaptınız fakat yine de takip ettiğiniz blogun güncel yazıları blogger panelinizde görünmüyorsa, takip ettiğiniz o blogu takip etmeyi bırakın ve tekrar takibe alın. Sorunu tamamen çözmüş olacaksınız.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.