Turizm sektöründe “Düşlediğiniz Tatillerin Doğru Adresi” sloganıyla online olarak hizmet veren Gruppal, seyahat ile ilgili sayısız fırsatlar sunuyor. Birbirinden farklı ve uygun fiyatlı yurt dışı destinasyonlarından yurt içi turlarına, cruise gemi yolculuklarından vizesiz tur fırsatlarına kadar tüm seçenekler sizi bekliyor.
  
Hepimizin bütün bir yıl boyunca hayallerini süsleyen, aklımıza geldikçe motive olduğumuz ve hep en güzelini istediğimiz tatil planları, aile bütçesi açısından çok önemli bir noktayı oluşturuyor. Hepimiz hem aile bütçesini sarsmadan hem de en güzelinden bir tatil turu yapmak istiyoruz. En az birini daha yanınıza aldığınızda artan tur maliyetleri, yüksek fiyatlı rehberlik ücretleri ve ekstralar derken fiyatlar bütçeyi çoktan aştı gidiyor bile… Tüm bunları en aza indirebileceğiniz ve bütçeniz dahilinde dünyayı ve Türkiye’yi gezebileceğiniz bir yer var!

Yüksek memnuniyet, düşük fiyatlar

Seyahat ile ilgili sayısız fırsatı bünyesinde barındıran ve tur şirketleri arasında sadece online satış kanallarından ilerleyerek ekonomik tatiller sunan Gruppal, deneyimli ve uzman kadrosuyla tatil ve seyahat fırsatlarınız için en uygun adres olacak. Türkiye’nin ve dünyanın her yerini keşfetmenize olanak sağlayan çok uygun yurt dışı ve yurt içi tur fırsatlarının yanı sıra, Kıbrıs otelleri, termal otellerden balayı otellerine, şehir otellerinden yaz otellerine birçok seçenek sunuyor.
Türkiye'nin Lider Online Seyahat Platformu

Bayram ve tatil turları için Gruppal’ı tercih edin

Yoğun iş temposundan kısa süreli de olsa uzak kaldığımız resmi tatiller ve bayramları yurt içi ve yurt dışı turlarıyla gezerek değerlendirebilirsiniz. 23 Nisan’da çocuklarınızla Disneyland Paris Turları’na katılabilir, kültür turları dahilinde yurt içinde daha önce görmediğiniz birçok noktayı gezebilirsiniz. Ayrıca Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı’na özel yurt dışı turları fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Gemi turları ile Yunan Adaları sizi bekliyor

Cruise gemileri ile gemi turları arasında eşsiz bir tatil deneyimi yaşamak, Yunan Adaları’nı vize olmadan gezebilmek, Ege kıyılarından İskandinav fiyortlarına kadar her yeri lüks ve konforlu cruise gemileriyle görmek istiyorsanız Gruppal’ın internet sayfasına mutlaka uğramalısınız. İnternet ve sosyal medya kanallarıyla yenilikçi bir hizmet sunan Gruppal Cruise fırsatlarını kaçırmayıp cruise ile yolculuğa daha az ödeyebilirsiniz.

% 100 güvenlik % 100 destek

Hayalinizdeki tatili cazip fiyatlarla, avantajlı ödeme koşullarıyla ve her zaman sizin yanınızda olan müşteri hizmetleri ekibinin desteği ile beğeninize sunan Gruppal, online olarak yaptığınız alışverişlerinizle üyelik ve kart bilgilerinizi kesinlikle 3. partiler ile paylaşmıyor ve bilgileriniz endüstri standardı güvenlik tedbirleri ile korunuyor. Turlar ve seyahatlerle ilgili her türlü sorunuz için daima yanınızda olan Gruppal, hem telefon hem de haftanın her günü e-posta desteği sağlıyor.
BİLGİ: Bu yazıdaki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitmiş Olmalı, Lütfen Tekrar Deneyin.