Haftanın başı, işlerin en yoğun olduğu günler. Özellikle Muhasebeci arkadaşlar varsa beni daha iyi anlayacaktır. Beyannamelerin yetişme durumu vs. Zaten sistem çok yavaş Kdv beyannamesi her ayın 24.günü gece son gün. Kaldı ki son günler zaten sistem çok aşırı derecede yavaş oluyor.

 

 Elektrik Kesintisi

 Her neyse konuya gelelim bugün iş yapmaya başladım. Elektrik kesildi bir kaç dakika sonra geri geldi, iş yapmaya geri başladım. aradan 30 dakika kadar geçmedi tam işe odaklanmıştım elektrik tekrar kesildi tekrar geri geldi her neyse uzatmayayım inanın bana saymadım ama sanırım 17 – 18 defa gitti geri geldi zaten o psikolojiden sonra insanın iş yapası gelmiyor. En son saat 17: 15 gibi tekrar geldi işe tekrar başladık ofisteki arkadaşlar ile en azından biraz işleri azaltalım dedik saat 19:00′ a kadar çalıştık en azından işlerin bir kısmını bitirdik.
 İlk öğretim çağındaki bir çocuğa sorsanız bile teknoloji çağında yaşıyoruz der, fakat gel gör ki o teknoloji her nedense bize daha doğrusu bizim ilçeye çok uzak, inanın sadece bugün böyle değil bazen sabah kesilip akşama kadar hiç gelmediği oluyor.  Kaç tane güç kaynağı eskittik fakat sonuç yine hep aynı değişen hiç bir şey yok, elin adamı uzaya giderken biz, daha elektrik kesintisi ile yaşıyoruz ve öyle bir yaşıyoruz artık elektrik kesintisi normal bir şeymiş gibi geliyor bizim buradaki insanlara, burada elektrik kesildiği zaman sokaklara çıktığınızda sanki termik santral çalışıyor gibi etraf benzin kokusundan, pis ve zararlı dumandan geçilmiyor.
 Burası neresiymiş diye sorarsanız, burası benim memleketim Hatay‘ın Dörtyol ilçesi, elektriğin 2 saat varsa 1 saat olmadığı bir ilçe ve ne yazık ki hiç kimse bu konuda bir çalışma veya alt yapı yapmıyor. Buradan yöneticelere sesleniyorum. Lütfen artık ne gerekiyorsa yapın. Halk perişan durumda. Elektrik kesintisi yüzünden iş yapamıyoruz , sadece  seçim zamanlarında Halkın yanında görünmeyin, Halkın sorunları olduğu zaman lütfen ilgilenin, Halk sizleri nasıl oraya çıkardıysa gün gelir indirmesini de bilir.
Bilgi : Yazı biraz siyaset içeriyor ama, ben hiç bir şey düşünmeden sadece içimden geldiği gibi yazdım bu yazıyı hiç bir partiyi düşünerek yazmadım. Zira Halkının zor zamanlarında yanında olmayan hangi parti olursa olsun benim için hiç bir işe yaramayan bir partidir o.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.