Tanıtım

Mrm Grup Kargo Taşımacılığı

Mrm Grup Kargo 

Mrm Grup uluslararası gönderilerinizi, Cezayir’e gemi veya uçak ile hızlı, güvenli ve daha avantajlı olarak göndererek ertesi gün teslimat gerçekleştirir.

Uluslararası ekspres teslimatları, hava ve deniz yolu ile küresel nakliye; ambalajından, onarımlar ve depolama servislerine kadar depolama çözümleri; dünya çapında teslimat ve diğer özel lojistik hizmetleri – MRM Kargo‘da yaptığımız her şey, insanları birleştirme ve hayatlarını iyileştirme sorumluluğunu taşır.
 MRM Kargo müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmet sunarak zamandan tasarruf etmelerini sağlayan, en büyük hızlı hava taşımacılığı şirketlerinden biridir.
Uluslararası Ekspres Gönderilerinizde En Doğru Seçim!
–    Etkili ve hızlı gümrük işlemleri
–    Cezayir’e Ertesi Gün teslimat
–    Gelişmiş gerçek zamanlı gönderi Takibi ve İmzalı Teslimat Kanıtı
–    Gönderdiğiniz ve aldığınız her Gönderi için teslimat kanıtı
–    Ücretsiz ambalaj malzemeleri
–    Uzman ekip
Ekspres Hizmetimiz: Zaman hassasiyeti olan gönderilerinizin taahhüt süreleri içerisinde en hızlı şekilde adreslerine ulaştırdığımız yurt dışı hizmetimizdir.
Hava Kargo Hizmetimiz: Hava Kargo ile minimum kilodan komple uçak yüklemesine (charter) kadar gönderilerinizi kapınızdan alarak Cezayir’e ulaştırdığımız yurt dışı hizmetimizdir.
Standart Hizmetimiz: Zaman hassasiyeti olmayan gönderilerinizin, makul teslim süreleri ve avantajlı gönderim ücretleri ile adreslerine ulaştırıldığı yurt dışı hizmetimizdir.
%100 Müşteri Memnuniyeti! MRM Kargo’nun tüm hizmetlerinde standart olan %100 müşteri memnuniyeti ilkesi, uluslararası hızlı kurye hizmeti içinde en üst kısımda yer almaktadır. Uluslararası hızlı kurye gönderileri ile ilgili her türlü bilgi, teknik destek ve uluslararası taşımacılıkla ilgili sorunlarınızda, MRM Kargo uzmanlığına başvurabilirsiniz.
Uluslararası hızlı kurye taşımacılığı, tüm ülkelerin farklı gümrük mevzuatları olması, bazı ürünler için giriş kısıtlamaları koymuş olmaları, bazı ülkelerin bazı ürünlerde kota uygulamaları, farklı ürünler için hızlı kurye taşımacılığını kabul etmeyerek ihracat sisteminin uygulanması gibi değişik prosedürleri bulunmaktadır.
BİLGİ: Bu yazıdaki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu