Çok değerli blog arkadaşlarım  Ayna Hikayesi ve Hikaye Kalpli Kadın , blog ben ve yazılarım ile ilgili  yaptıkları mimde beni de mimlemişler. Kendilerine teşekkür ediyorum

Kendimi Nasıl Bir Blogger Olarak Görüyorum.

 Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki, kendini dev aynasında gören, bloğuna yapılan yorumlara cevap vermeyen ve kendini dev aynasında gören blogger olarak görmüyorum.  Çünkü bazı blog yazarları var, nedendir bilmiyorum ama bloğuna yapılan yoruma tenezzül edip cevap vermeyen blog yazarları var ve ben o tür blog yazarlarını pek sevmiyorum. Kendimi blog yazmayı ve okumayı seven bir blogger olarak görüyorum.

Bloggerda Yapacaklarımın Ne Kadarını Yaptım. Aklımda Neler Var?

Bloggerda yapmak istediklerim sınırsız fakat blogger buna pek izin vermiyor yani nasıl anlatayım. Örneğin wordpress’te bir çok özellik var fakat blogspotta çok fazla seçenek yok, Örneğin yazıdaki resimlerin üzerine otomatik olarak logo eklemek istiyorum  fakat blogspotta böyle bir şey yok, oysa wordpress’te küçük bir eklenti ile bu işlemi otomatik olarak yapabiliyorsunuz. Umarım bu tür özellikler blogger’a da gelir. Aklımda olanlar ise, hayatımın sonuna kadar blog yazmak ve ileride blogger ile ilgili küçükte olsa bir kitap çıkarmak.

Yazılarımın Arasında En Başarılı Gördüğüm İki Yazı

Her yazdığım yazı olmasa da bazı yazılarımın insanlara gerçekten faydası olduğunu biliyorum. Nereden biliyorsun derseniz, aldığım teşekkür mesajları sayesinde biliyorum. Fakat burada sadece iki tanesini yazacağım.

Tek Maddede Blog Yedeği Almanın Önemi

Belki bu yazım çok başarılı değil ama bu yazımı mutlaka blog yazarlarının okumasını tavsiye ediyorum. Neden yedek almalıyız, yedek almak neden önemlidir.Bir yazı için bile saatlerce uğraştığımız bloğumuzun yedeğini almazsak neler olabileceğini yazdığım bir yazı bu yazımı merak ediyor ve okumak istiyorsanız buyrun Tek Maddede Blog Yedeği Almanın Önemi  

Yazılarımı Kimse Okumuyor Neler Yapabilirim?

 İnsanlar blog yazıyor daha bir kaç tane yazı yazdıktan sonra benim yazılarım neden okunmuyor diyerek blog yazmayı bırakıyor. Bu konuda,Yazılarınızın okunması için neler yapıyorsunuz mesajları almıştım. Herkese ayrı ayrı cevap vermektense bu konuyla ilgili bir yazı yazmanın daha iyi olacağını düşünmüştüm ve Yazılarımı Kimse Okumuyor Neler Yapabilirim? başlıklı yazıyı yazmıştım. Eğer sizde yazılarınızın okunmamasından şikayetçiyseniz bu yazımı okumanızı tavsiye ederim. Faydası olacağını düşünüyorum.
Blog ben ve yazılarım konusunda beni mimleyen blogger arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.