Tanıtım

İstanbul’un Hurdacısı

Hayatımıza her geçen gün yeni yeni teknolojiler giriyor. Örneğin evimizde kullandığımız dayanıklı tüketim mallarının her geçen gün yeni modelleri

Durum böyle olunca kullanmadığımız ürünleri  evde koyacak yerimiz olmadığı için veya kendimize yük etmemek için mecburen çöpe atmak zorunda kalıyoruz. Belki de bu ürünleri çöpe atmayıp geri dönüşüm fabrikaları sayesinde  daha faydalı işlerde kullanılabilir hale getirmemiz mümkündür. Bu yazımda  İstanbul’un bir çok bölgesinde Hurdacı faaliyeti gösteren, İstanbul’un hurdacısı firması olarak geçen bir firmadan bahsetmek istiyorum

Hurdanızı Paraya Dönüştürmek İster misiniz?

Evet yanlış duymadınız kullanmadığınız ürünler daha doğrusu hurdanızı paraya dönüştürmek istiyorsanız size tavsiyem, İstanbul’un bir çok bölgesinde faaliyet gösteren, İstanbul’un Hurdacısı sitesine göz atmanızı tavsiye ederim. Hurdanızı satarak hem para kazanmış olacaksınız böylece sattığınız hurda geri dönüşüm sayesinde yeni bir ürün veya farklı bir ürün olarak kullanılabilir hale gelebilir.

Bu sayede doğanın da temiz kalmasını sağlamış olacaksınız. Satıp para kazanabileceğiniz hurda çeşitleri arasında hurda bakır, akü, teneke, kablo, demir, alüminyum, karton, kurşun, akü, motor, makine, paslanmaz ve diğer metal çeşitleri bulunuyor. Eğer elinizde bu tür hurdalar varsa satarak para kazanabilirsiniz.

Hurdanı Sat Doğanın Temiz Kalmasına Katkı Sağlar

Her geçen gün kirlenen Dünyamızın temiz kalması biz insanların elinde. Eğer kullanmadığımız veya çöpleri sokağa atarsak doğa bir gün intikamını mutlaka alacaktır. Fakat, biz kullanmadığımız ürünleri, çöpleri, makine, motor veya diğer metal çeşitlerini geri dönüşüm ile tekrar kullanılabilir hale getirebilirsek hem bizden sonraki neslin daha temiz bir dünyada yaşamasına katkı sağlamış oluruz hemde sattığımız hurdalardan para kazanmış oluruz. İşte Hurdanısat, İstanbul’un hurdacısıbu hizmeti bizim ayağımıza kadar getiriyor.

Hemde sadece bir bölgede değil, İstanbul’un bir çok bölgesinde eğer bu konularda bilgi almak isterseniz ilgili firmanın web sayfasındaki iletişim bölümünden konuyla ilgili sorular sorabilirsiniz. İstanbulun hurdacısı gerçekten çok güzel işler yapıyor. Böyle güzel faydalı ve doğanın temiz kalması açısından yaptıkları işlerden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. 

BİLGİ: Bu yazı İstanbul’un hurdacısı firması ile ilgili tanıtım ve site hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İlgili Makaleler

16 Yorum

 1. Çok güzel bir konuya değinmişsin Gökhan kutluyorum seni. Bence de geri dönüşüm çok önemli. Bizim buralarda böyle bir hizmet yok ama ben de cam şişeleri ve plastikleri çöpten ayrı bir şekilde toplayıp onları çöpten ayrı koyuyorum böylece bu işi yapıp geri dönüştürülebilir atıkları toplayanlara kendimce yardımcı olmaya çalışıyorum 😊. Mutlulukla, huzurla kal.

  1. Aynen abla, bizim buralarda da, aslında Türkiye'nin bir çok bölgesinde geçimini bu işlerden sağlayan insanlar var. Eğer çöpe bu tür şeyler atıyorsak en azından düzgün poşetli bir şekilde çöp kenarına koyarsak bu tür işler yapan insanlarımız için daha iyi olur.

 2. Gerçekten herkesin bilinçlenmesi gereken bir konu bu. Ne güzel söylemişsiniz, "doğa bir gün mutlaka intikamını alacak" Çok zor bir şey değil aslında.

  Bu güzel konu ve yazı için tebrik ederim :)

 3. Geri dönüşüm dünyamız için gerçekten çok önemli. İnsanların bu bilinçsizliğinden dolayı gelecek neslin zarar görmesinden korkuyorum. Oysa ki doğada ki kaynaklar bütün nesillere yeter

 4. Keşke her şehrimizde olsa… Çok ihtiyaç var gerçekten. Bilerek ve isteyerek tüketiyoruz dünyayı…

 5. Bu çok önemsediğim bir konu yayılsa bu iyi olur o paraları da sokak hayvanlarına aldığım mamalara harcayabilirim parayı bile dönüştürebilirim yani:))))
  benim evim müstakil bahçede plastik cam karton birikiyor bir kenar da İzmir de toplayıcı dediğimiz kişiler var gerçi yasaklanmış diye duydum ama bir abi var onun numarasını aldık biriktikçe çağırıyoruz gelip götürüyor yeşil beyaz renkli camları da yakında ki bir kumbara kutularına bırakıyoruz .artık buna herkes dikkat etmeli dünya da olduğu gibi bizde de ceza getirlmeli.
  Kız kardeşim İngiltere de yaşıyor mümkün değil dönüşüm malzemelerini normal çöpe karıştıramazsın diyor öyle de olmalı.Teşekkürler değindiğin için.

  1. Rica ederim.
   Evet, geri dönüşüm gerçekten çok önemli ve her yere kurulmalı bence de, örneğin bazı yerlerde kızartma yağlarını toplayan fabrikalar var, ama bazı yerlerde bence de bu tür şeyler ülkenin her bölgesinde olmalı.

 6. Merhaba değerli arkadaşım; geri dönüşüm son derece önemli bir konu. Dönüşüm malzemelerini ayrıştırmak gerekli. Paylaşım için teşekkürler.Emeğine sağlık.

 7. Doğa zaten her geçen zamanda bizden yavaş yavaş intikamını alıyor. Geri dönüşüm için böyle bir yola başvurulması çok güzel. Aynı zamanda bilinçlenmek de çok önemli. Tebrikler Gökhan abi çok önemli bir konuya değinmişsin. :)) Herkesin haberdar olması gereken bir konu. Kullandığımız bir çok şeyin doğaya zarar verdiği şu dönemde çok önemli bir adım bu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu