Uzun süredir bir çok kişi blogger için güncellemeler bekliyordu fakat bir türlü güncelleme gelmiyordu. Aslında yeni güncellemelerin olacağı belliydi, geçen gün blogger panelinde editör bölümüne emoji ve özel karakterlerin kullanımı özelliği getirildi bunlar olduğunu göre yeni güncellemelerin gelmesi yakındır diye düşünüyordum.

Her neyse blogger panelinde sonunda güzel bir güncelleme ile geldi. Bugün sabah blogger panelime girdiğimde aşağıdaki uyarıyla daha doğrusu bilgilendirme ile karşılaştım. Ne yalan söylim önce bir an çok korktum. Tamam dedim bütün emeklerim gitti dedim önce fakat bilgilendirme yazısını okuyup anladım butonuna tıkladıktan sonra bir de ne göreyim. Mükemmel bir güncelleme gelmiş.


İstatistikler bölümü, yorumlar bölümü ve bazı bölümler çok harika olmuş, örneğin eskiden denetlenmeyi bekleyen yorumlar blogger panelinde önizleme bölümünde görülürken artık yorumların altında denetlenmeyi bekleyen butonu altında görünmeye başlamış bence bu şekilde olması çok harika olmuş sonra okuma listesi en alt sol tarafta tıkladığınız da takip ettiğiniz blogları ve içeriklerini çok daha rahat bir şekilde görüyorsunuz.

Eskiden izlediğiniz bloglar sol tarafta görünürken artık sağ tarafta görünüyor. Bence çok daha iyi oldu bu güncelleme fakat bazı arkadaşlar için bu panele alışmak biraz zaman alabilir.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.