2014 yılında bloggokhatekin.com‘u kurduktan bir kaç ay sonra blogumun temasını değiştirmiştim ve tema çok hoşuma gittiği için uzun bir süre değiştirmedim. Ne zaman değiştirmek istesem hemen geri vazgeçiyordum. Temadan vazgeçemiyordum. Yukarıda header bölümünde animasyon şeklinde olan logo çok hoşuma  bu yüzdende bundan önceki temayı uzun bir süre kullandım.

Temayı Neden Değiştirdim.

Bundan önce kullandığım temada artık çok fazla sorunlar çıkmaya başlamıştı ve benim isteklerimi karşılayamaz hale gelmişti devamlı bir yerlerini düzeltmekten bıkmıştım artık ne yapayım  derken sonunda tema değişliği yapmaya karar verdim. Tema düzeni, tema ayarları ve tema görünümü benim için çok önemli olduğu için tema arayışım biraz uzun sürdü. Fakat sonunda istediğim temayı bulabildim. Temayı değiştirmişken logoyu ve renkleri de değiştirdim. Bakalım bundan sonrası nasıl olacak.

bloggokhantekin-yeni-logosu
Tema düzeni, temanın nasıl göründüğü benim için çok önemlidir. daha önceki bir yazımda da Bana göre içerik kadar tasarımda önemlidir başlıklı yazı yazmıştım. Tasarım ( tema ) önemli çünkü insanlar benim blogumdaki yazıları okumak için geliyorsa onlar için tema olarak, tema düzeni olarak en iyisini yapmaya çalışırım.

Çünkü bazen çok uzun yazılar oluyor ve eğer yazı fontu kalitesiz, göz yoran bir font ise bazen ben bile girdiğim siteden hemen geri çıktığım oluyor. Çünkü yazıyı okuyamıyorum. Site sahibi belki çok faydalı olabilecek bir yazı yazmış olabilir ama yazı fontu iyi olmayan sitelerdeki yazıları okuduğum zaman da gözlerim sulanmaya başlıyor. Yani demek istediğim tabi bu benim kendi kişisel düşüncem ama içerik kadar temanın düzeni, yazı fontları ve renk uyumu da çok önemlidir diye düşünüyorum.
Bloggokhantekin’in yeni teması hakkındaki düşüncelerinizi, olumlu veya olumsuz fikirlerinizi, yorumlarınızı  benimle paylaşırsanız mutlu olurum.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.