Beklentilere göre hareket eden güvenilir hocalar var. Türkiye’de bu tarzda şeylerin olduğuna hiç inanmadım. Sadece başıma gelene kadar desem yeri var aslında. Hizmet alacak kişilere yaptıkları çok farklı. Çıkmaza girdiğimi anladım ve artık daha sağlıklı sonuçlara ulaşmam gerekirdi.

Üniversite mezunun bir kızım var ve onu canımdan çok sevmekteyim. Hayat işte, insanın karşısına neler çıkarır bilinmez gerçekten. Kızıma çok hayırlı bir koca adayı bulduk. İyice araştırdık ve sorduktan sonra kararımızı verdik. Evlendirecektik ve aynı mahallenin insanı onlar da. Akraba gibi olmak güzeldir. Sonuçta yaşamın gayesi budur.

Tanışmak için evlerine gittim ve kızımdan bahsettim. Komşum bana çok olumlu yaklaştı. Lakin evine gittiğimde kolay ve eşleri ayırma büyüsü başlıklı bir yazı okumaktaydı. Fazla önemsemedim. İçimdeki heyecanı size tarif edemem kelimelerle. Kızım için ilk adımı  attım. Evime döndüğümde bunu çocuğumla paylaştım ve kabul etti. En iyi şekilde karşılık verdi bana ve fikirlerime saygı duyması hoşuma gitti adeta. Artık mesleğini eline aldı ve okulunu da bitirdi. Yuva kurması şart oldu. İstemeye geldiler ve nişanı bir arada yaptık.

Beğendikleri yüzükleri aldık ikisine de. Yıldırım nikahına ilk defa şahit oldum. Nişandan üç ay sonra kararlarına saygı duyduk biz de. Evlendiler ve mutlu bir yuva kurdular. Aynı apartmanda oturmaya başladık. Çok mutlu çift oldular. Ama bir ay sonra, istenmeyen sonuçlarla karşılaşmaya başladım. Kızımı dövdü ve bana bunu anlatmadı hiç. Çocuğum ağlayarak eve geldi ve her şeyi anlatma isteği duydu.

 Bir yandan da onu çok seviyordu ve düzelir diye bekleyecektir. Fakat hayatında bir kere bunu yapan asla vazgeçmez. Her zaman sürdüreceğini fark ettim. Aklıma ayırma büyüsü geldi. Hemen araştırmaya başladım. Güvenilir hoca ismi buldum ve zaman kaybetmeden yanına gitti. Ayırma büyüsü yaptırmak istediğimi anlattım. En tesirli ve çabuk olanı için yalvardım resmen. Kızımın acı çekmesine asla dayanamam, sonuçta bir anneyim ve yüreğim sızladı. Bu iş başlamışken bitmeliydi. Bana tarifini verdi ve malzemelerini al gel dedi. İki gün sonra tekrar yanına gittim. Yapacağı büyü için bir takım dualar okudu. Bana evde nasıl yapmam gerektiğini anlattı ve şişe içine okunmuş su verdi.

Dediği her şeyi yaptım. Kırk gün içinde, damadım evi terk etti. Çok kötü acılar çektiğini anlattı ve kızım direk boşanma davası açtı. Böylece üstümüzdeki kara bulut gibi gelen süreçten kurtulduk. İnsan evladı için karamsar olabilir ama hiçbir zaman çıkmazda değilsiniz. Detaylar için

https://www.profesyonelmedyum.net

 

BİLGİLENDİRME
Bu yazı ilgili sitenin yöneticileri tarafından site hakkında bilgi vermek ve siteyi tanımak için hazırlanmıştır. Bu yazı tanıtım – reklam yazısıdır.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitmiş Olmalı, Lütfen Tekrar Deneyin.