Artık internet sektörüne geçtik. Günümüzde her çeşit bilgiye ulaşmak çok kolay oldu. Eskiden beri internet kullanmayı merak ederdim ben. Bunu defalarca çocuklarıma sordum ve bana gösterdiler. Yaşım kırk altı (46), kesinlikle bilmemek değil öğrenmemek ayıp bana göre. Öğrenmenin yaşı olur demeyin asla. Her insanın bu nimetlerden yararlanması gerekir. Üç adet çocuğum var ve iki tanesini evlendirdim. Eşim uzun süre önce vefat etti. Hayatta yalnız kalınca, insan uğraşacak bir şey arıyor. Ben yalnızlığımı araştırma yaparak ve çocuklarımla gidermeyi istedim. Kendime ait dükkanım var ve elemanlar sağ olsunlar her işi yapar. Ben elimi fazla bir şeye sürmem ve hepsine güvenirim zaten. İki kızım ve bir oğlum var. İnanın bana kız babası olmak çok zordur bu hayatta. Bir oğlumu ve bir kızımı evlendirdim. Diğer kızıma hayırlı bir aday çıkınca, mutlu yuvasını kurmak istiyorum.

Medyum Tavsiye Hakkında Bilgilendirme

Hayatın zorluklarını genç yaşta gördüm ben. Ayrıca internet üzerindeki bilgilere dikkat ederken, medyum tavsiye yazılarını gördüm. Hepsini okudum ve insanların böyle şeylere neden inandıklarını merak ettim. Hocalar hakkında olan yorumları detaylı olarak okudum, fakat yazılan yazılar karşısında etkilenmemek mümkün değildir. Kızımın hayatındaki erkekle ayrılmasını size anlatmak istiyorum. Kız babası olmak çok zor ve beni ancak yaşayanlar bilir. Gelir düzeyimiz iyi olduğu için rahat yaşam sürmekteyiz. Ayrıca çocuklarımı hiç sıkmam ben. Bir dediklerini iki ettiğimi hiç hatırlamıyorum.

Üniversite ikinci sınıfa giden bir kızım var. Dünyalar güzeli adeta ve evlenmesini istiyorum. Tabii öncelik eğitiminde olacaktır. Özel üniversitede okutuyorum ve avukat olacak. Fakat arkadaş ortamını hiç bilmem. Her ne kadar sorsam da, bana anlattıkları sınırlı şeylerdir. Abisi ve ablası evlendi artık. Onunla ilgilenecek zamanları yok. Geceleri eve geç gelmesi benim canıma tak etmeye başladı. Kadar konuşsa da beni dinlemedi. Geceleri bile uykum kaçmaya başladı artık benim. İnternetteki hayırsever insanların yazdıkları, Medyum Hakan Büyük yorumları aklıma geldi. Kızımı eve bağlamak ve yanımdan ayrılmamasını sağlamak için ne yaptırmalıyım diye ufak bir araştırmaya girdim. Bağlama büyüsü fikrini kafama soktular.

Yazılan yorumların hepsine güvenmek istiyordum kesinlikle. Başarılı medyumla irtibata geçtim. Kızımın resmini ve bir takım malzemeler istedi benden. Büyü materyalleri için yanına gittim. Tamamladım hepsini ve dualar okumaya başladı. Birkaç hafta süre verdi bana. Beklemeye geçtikten sonra, kız çocuğum eve erken saatte gelmeye başladı. Heyecanımı sizlere anlatamam ben. İnsanın parası olsa dahi, evlatları yanında olmayınca huzuru olmuyor. Ben tamamen hocamıza borçluyum bu durumu. Anlatma sebeplerimin başında,  Kesinlikle inançlı olmanız gerekir.Sitede ayrıca Medyum Ali Gürses Yorumları mevcuttur. Bazen kadere boyun eğmek mantıksızlık olabilir. Tabii adım atarak isteklerimize uygun şeyler olabilir.

BİLGİLENDİRME
Bu yazı ilgili sitenin yöneticileri tarafından site hakkında bilgi vermek ve siteyi tanımak için hazırlanmıştır. Bu yazı tanıtım – reklam yazısıdır.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitmiş Olmalı, Lütfen Tekrar Deneyin.