Genel

Kanvas Tablo ile Hediye Tablonuzu Kendiniz Tasarlayın

Evlerimizin ve ofislerimizin duvarlarını en iyi şekilde süslemek isteriz, çünkü evlerde veya ofislerde duvarlar ne kadar göze hoş görünürse psikoljik olarak o kadar çok rahatlar ve çalışma isteği o kadar çok artar. Dekoratif amaçlı olarak kullanılan kanvas tablo evlerimizin ve ofislerimizin tamamlayıcı parçalarından bir tanesidir.

Kanvas Tablo Nedir?

Kanvas tablo; Evlerde veya iş yerlerinde dekoratif amaçlı olarak kullanılan tablolardır diyebiliriz. Kanvas tablo kelimeleri köken olarak dilimize Fransızca’dan girmiş bir kelimedir. Bir çok yerde tuval ile yapılan resim olarak geçmektedir.

Kanvas tablolar son zamanlarda oldukça tercih edilen bir dekorasyon parçası olmuştur. Kişisel tercihlerin dışında da hediye tablo olarak fazlaca göze çarpmaktadır. Doğum günlerinde, düğün ve kına fotoğraflarında karşımıza çıkmaktadır . Bulunduğu ortamı eşsiz bir atmosfere dönüştüren kanvas tabloları siz de tercih edebilirsiniz.

Kanvas tablo yapımında bir çok teknik vardır, en çok kullanılan teknik ise ressamların tablo yaparken kullanmakta olduğu tuval bezini kullanarak ve baskı şekli olarak dijital baskı makineleri ile yapılan baskı tekniği kullanılır.

Dekorasyonunuza ve zevkinize uygun modellerde ister bir ressamın fırçasından çıkmış gibi görünen sanatsal kanvas tablolardan, bir tablo kullanmak yerine üç ya da beş tane olarak tasarlanmış parçalı tablolardan, isterseniz de şehir manzaralarının yer aldığı dekoratif tablo çeşitlerinden birini tercih ederek duvarlarınıza hareket katabilirsiniz.

Baskı işleminden sonra kasnağı oluşturmak için fırınlanmış ahşap çıtaların istenilen ölçüde kesilerek kasnak oluşturulur ve üzerine gerilerek kanvas tabloya son hali verilir. Kanvas tablolar istenirse daha sonra çerçeveli olarak da kullanılabilir.

Hediye Tablonuzu Kendiniz Tasarlayabilirsiniz.

Kanvas hakkında bilgi verdikten sonra, tablolar yapan bir firmadan bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim firmanın internet sitesine giderek kendi tablolarınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz.

kanvas tablo
Kanvas tablonuzu tasarlayabileceğiniz bölüm

En sevdiğiniz fotoğraflarınız artık telefonunuzda değil, size özel tablo tasarım ve modellerinden biri olarak bir ömür boyu duvarınızda ölümsüzleşsin. TabloHane, yüklediğiniz fotoğrafaları çeşitli efektlerle, yazı stilleri ve çerçeve seçenekleriyle özelleştirip kendinize ve sevdiklerinize eşsiz bir kanvas tablo hediye edebilmeniz için var.


Siteye girdikten sonra tablo tasarla bölümünden kendinize özel tablolar tasarlayabilirsiniz. Yaklaşan 14 Şubat sevgililer günü için veya sevdikleriniz için farklı ve güzel bir hediye almayı düşünüyorsanız denemenizde fayda olacağını düşünüyorum.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Çok değişikmiş, güzel görünüyor. Google dan görsellere biraz daha bakayım. Teşekkürler.

    1. Rica ederim.
      Yazı içindeki linklere tıklayarak siteye gidip daha detaylı görseller görebilirsiniz.

  2. Daha önce bu kanvas tabloların hazır olanlarından almıştım kendime guzelbkrg manzara resminiydi halende odamda duvarda asılı. Kanvas tablo odaya gerçekten güzel bir görünüm kazandırıyor. Site hakkında bilgilendirdiğin için teseteşe ederim Gökhan abi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu