Destek Ol

    Bloggokhantekin.com‘ u ilk açtığımdan bu yana tek amacım var sadece çeşitli konularda kişisel düşüncelerimi paylaşmak ve elimden geldiği kadar insanlara faydalı olmak ve faydalı olabileceğini düşündüğüm paylaşımlar yapmak. Siz değerli ziyaretcilerimden tek bir ricam var desteğinizi benden esirgememeniz. Biliyorum ki siz destek verdikçe yazılarım daha çok kişi tarafından okunacak bu durum da bana daha çok yazma isteği verecek şimdiden destek veren vermeyen herkese teşekkür ederim. Peki nasıl destek verebilirsiniz aşağıda detaylı bir şekilde yazdım lütfen okuyun.

Destek Olmanın En Güzel Yolu Yorum Yapmak

Paylaştığım yazılar hakkında sizde kendi düşüncelerinizi , fikirlerinizi , eleştirilerinizi veya önerilerinizi benimle paylaşabilirsiniz. İnanın bana sizlerin yorumları veya tavsiyeleriniz benim için çok önemli.

Abone Olun

Yazılarıma abone olarak , yazılarımın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz böylece beni yazmaya daha çok motive etmiş olursunuz. Yan tarafta bulunan E-Posta Aboneliği kutusuna e-mail adresinizi yazarak abone olabilirsiniz böylece yeni yazılarımdan ve bazı önemli duyurulardan ilk olarak siz haberdar olabilirsiniz. Yeni yazılarım size e-posta olarak gelir.

Bloggokhantekin.com’u sosyal medya’da takip edebilirsiniz

Destek olabileceğiniz diğer bir yöntem ise, yazılarımın daha çok kişiye ulaşması için yazılarımı sosyal ağ sitelerinde paylaşıyorum. Yan tarafta resmimin olduğu yerdeki hakkımda bölümünün altında sosyal ağ adreslerim var. Bloggokhantekin.com’u sosyal ağ hesaplarınız ile takip edebilirsiniz.  Böylece yeni yazdığım yazılardan da haberdar olabilirsiniz.

Bloggokhantekin.com Hakkında Yazın

Bloggokhantekin.com hakkında bir yazı yazıp okuyucularınıza benden bahsederseniz bana en büyük desteği vermiş olursunuz

Yazılarımı Paylaşın

Yazılarımın sol üst tarafında ve Sağ alt tarafında Paylaşım butonları var. Yazılarımı sosyal medya profillerinizde paylaşarak yazılarımın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece beni yazmaya daha çok motive etmiş olacaksınız.  Ayrıca yazılarımı sosyal ağ hesaplarınızda paylaşarak diğer insanlarında faydalanmasını sağlamış olursunuz.

Alexa’da Yorum Yazın Ve Oy Verin

Eğer blogunuzu Alexa’ya eklediyseniz bir Alexa hesabınız vardır. Bloggokhantekin.com ‘un Alexa sayfasına giderek yorum yazabilir ve oy verebilirsiniz. Eğer alexa hakkında bilgi sahibi değilseniz alexa hakkında bilgi sahibi olmak için Alexa nedir? Alexa kimler için önemlidir? başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.
Destek Ol

Başa dön tuşu