Bir yıl önce bugün , kendim için bir blog  kurmaya karar vermiştim. O zamanlar blog yazma konusunda hiç iyi değildim gerek Dilbilgisi konusunda , gerekse noktalama işaretleri konusunda. Fakat yazmayı çok istiyordum insanlar için küçükte olsa bir şeyler yapmak istiyordum. Boş zamanlarımda vakit geçirebileceğim bir blog kurmak istemiştim kendime ama bu  Blogu kurmamdaki en büyük neden sanırım kendimi yazarak daha iyi ifade ettiğimi düşünmemden kaynaklanıyordu.
 
   Bir şekilde önce .blogspot.com uzantılı ve Blogger altyapısı ile kurmuş olduğum bu Blog için daha sonra kendi özel alan adını aldım her gün olmasa da vakit oldukça , fırsatını buldukça yazmaya başladım ve her yazımdan sonra Blog yazmaya daha fazla istek duydum , ilk zamanlar ziyaretçi sayım az olduysa da bu benim için sorun değildi , Özgün yazılar yazdığım müddetçe gün gelecek Google aramalarında iyi yerlere geleceğini biliyordum ve Özgün yazılar yazma çizgimden ayrılmamaya çalıştım. 
 
  İlk zamanlar tasarım konusunda çok farklı düşünüyordum çeşitli çeşitli renkler kullanıyordum. Fakat zamanla Blog dünyasındaki diğer Blogların daha sade olması ve ziyaretçilerimden ''Neden daha sade bir tasarım kullanmıyorsun'' şeklindeki mesajları beni daha sade bir tasarıma yönlendirdi iyiki de daha sadece tasarımlara yönelmişim.
 
  Bugün tam 1 yaşına giren Bloggokhantekin , bundan sonraki yıllarda da özgün içerikler paylaşma çizgimin dışına çıkmamaya çalışacağım , 1 yıldır yazılarımı okuyup olumlu veya olumsuz yorumlar yaparak beni yazma konusunda daha çok heyecanlandıran siz değerli okuyucularıma , takipçilerime çok teşekkür ederim.
                                             

 

 Bir Yıllık Çalışma Sonucu Site Analizi

 

Bloggokhantekin 1 Yaşında
 
 

 

 

 

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.