Kişisel

Bloggokhantekin 1 Yaşında

 
 Bir yıl önce bugün , kendim için bir blog  kurmaya karar vermiştim. O zamanlar blog yazma konusunda hiç iyi değildim gerek Dilbilgisi konusunda , gerekse noktalama işaretleri konusunda. Fakat yazmayı çok istiyordum insanlar için küçükte olsa bir şeyler yapmak istiyordum. Boş zamanlarımda vakit geçirebileceğim bir blog kurmak istemiştim kendime ama bu  Blogu kurmamdaki en büyük neden sanırım kendimi yazarak daha iyi ifade ettiğimi düşünmemden kaynaklanıyordu.
 
   Bir şekilde önce .blogspot.com uzantılı ve Blogger altyapısı ile kurmuş olduğum bu Blog için daha sonra kendi özel alan adını aldım her gün olmasa da vakit oldukça , fırsatını buldukça yazmaya başladım ve her yazımdan sonra Blog yazmaya daha fazla istek duydum , ilk zamanlar ziyaretçi sayım az olduysa da bu benim için sorun değildi , Özgün yazılar yazdığım müddetçe gün gelecek Google aramalarında iyi yerlere geleceğini biliyordum ve Özgün yazılar yazma çizgimden ayrılmamaya çalıştım. 
 
  İlk zamanlar tasarım konusunda çok farklı düşünüyordum çeşitli çeşitli renkler kullanıyordum. Fakat zamanla Blog dünyasındaki diğer Blogların daha sade olması ve ziyaretçilerimden ''Neden daha sade bir tasarım kullanmıyorsun'' şeklindeki mesajları beni daha sade bir tasarıma yönlendirdi iyiki de daha sadece tasarımlara yönelmişim.
 
  Bugün tam 1 yaşına giren Bloggokhantekin , bundan sonraki yıllarda da özgün içerikler paylaşma çizgimin dışına çıkmamaya çalışacağım , 1 yıldır yazılarımı okuyup olumlu veya olumsuz yorumlar yaparak beni yazma konusunda daha çok heyecanlandıran siz değerli okuyucularıma , takipçilerime çok teşekkür ederim.
                                             

 

 Bir Yıllık Çalışma Sonucu Site Analizi

 

Bloggokhantekin 1 Yaşında
 
 

 

 

 

İlgili Makaleler

20 Yorum

 1. oleeey bugün peşpeşe doğumgünleri kutladım. Nice seneleri olsun blogunun. Çok sevindim senin adına.
  Tasarım konusunda sadelik daha iyidir diyosun hı? :) ben de pek bi dallandım renklendim iyi olmamış mı diyosun :)
  bunu da bi düşüneyim.
  bol takipçili, arama motorlarında üst sıralarda yer aldığın, eğlenerek severek geçireceğin nice yıllara diyorum. emeklerine sağlık ;)

  1. Teşekkür ederim , Evet tasarımda sadelik her zaman iyidir sizin Blogunuzun takipçisiyim fakat şunu belirtmek istiyorum sizin Blogunuz çok karmaşık geliyor bana

  2. ayy ciddi misin yaa *-* şok oldum . doğrudur tabi ben böyle renkler, cümbüş seviyorum ama bu okuyucuyu yorabilir. kolonları mı kaldırsam :) ama yine de acıcık rengim olsun ama ^-^

 2. Merhaba daha nice başarılı seneler dilerim. Blog keşif etkinliğime de beklerim ayrıca..

 3. Gayet başarılı bir kişisel blog takipçin olarak seni kutlar ve başarılarının devamını dilerim kardeşim. Bu arada sitenin 404 hata sayfası yok sanırım seo açısından ve ziyaretçiler açısından önemli bir eksiklik iyi bloglar…

  1. Teşekkür ederim Halil , Evet 404 hata sayfası yok kardeşim fakat her ne yaptıysam olmadı sanırım tema ile ilgili bir sorun ilgin için teşekkür ederim kardeşim

 4. 1 yaş için epey yol almışsın Gökhan. En azından bana çok faydan oldu. İyi ki blog dünyasına girmişsin:)
  İyi bir blogger hikaye anlatmayı sever bence. Sence?

  1. Teşekkür ederim Elif Hanım size faydam dokunduysa ne mutlu bana , Bu Blogu açarken sadece şunu düşündüm özgün içerikler üretmek ve insanlara faydalı olduğunu düşündüğüm paylaşımlar yapmaktı , çizgim dem hiç şaşmadım, Böyle güzel yorumlar aldıkça Blog yazmadaki amacıma her gecen gün daha fazla ulaştığımı düşünüyorum bu da beni çok mutlu ediyor , Evet iyi bir blog yazıcısı içeriğini hikaye tarzında anlatmalıdır.

 5. Bu dünyada kalıcı bir şeyler bırakmak için en güzel yollardan biri bu. Yazmaya devam abi. Sevgiler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu