Olasılıksız kitabını okudum ve herkesin okuması gerektiğini düşünüyorum , özellikle de , Epilepsi hastalarını merak edenlerin okumasını istiyorum , Epilepsi hastalarının yakınlarının okumasını istiyorum eğer epilepsi hastalarını merak ediyorsanız ,epilepsi hastalarının nöbet geçirirken nasıl bir duygu içinde olduğunu ve neler yaşadığını merak ediyorsanız mutlaka ama mutlaka bu kitabı okumanızı tavsiye ederim.

   Biri Epilepsi hastası olan , diğeri Şizofren olan iki kardeşin yaşadıklarını ve karşılaştıkları zorlukları anlatan eşsiz bir kitap , fakat şunu belirtmek istiyorum kitabı okurken bazı yerlerinde sıkıldım çünkü bazı olayları teorilerle anlatmışlar. Benim de fizik sevmememden kaynaklanıyor sanırım o yüzden bazı yerlerini atladım okurken

 

Epilepsi Hastalığını Merak Edenlerin Okuması Gereken Bir Kitap

 

Arka Kapak Bilgisi

BİTİRMEK İÇİN YARINI, BAŞKASINA ANLATMAK İÇİN BİTİRMEYİ BEKLEMEYECEKSİNİZ.
Olasılıksız demek yetersiz kalacaktır. İnsanı adeta büyüsü altına alan bu hikayede, Adam Fawer, bilim, felsefe, entrika ve maceradan ortaya bir başyapıt çıkarmış."
Clive Cussler

 

İlk cümleden itibaren bağlanıp kaldım; sayfaları, floş royal tutturmaya çalışan bir kumarbazın kartlarını açtığı gibi çevirdim. Olasılıksız, insanı düşündüren matematik teorilerini ve maceranın albenisini dahice birleştiren, okura Michael Crichton ve Robert Ludlumu hatırlatan bir kitap. Gerçekten kaçırılmaması gereken bir zevk.

Ben Mezrich, Mekanı Batırmak ve Çirkin Amerikalıların yazarı
…hikayenin sonunda, bir yandan şizofreninin gerçek nedenlerini düşünürken, bir yandan da tek bir hareketin bir insanın hayatını ne kadar değiştirebileceğine şaşırıyor olacaksınız. Olasılıksız, beğeniceğinize gözümüz kapalı iddiaya girebileceğimiz bir kitap.
People

Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı anlamı olabilir mi?
Siz hiç Lotoda büyük ikramiye kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?

Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün paranızı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı

Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parka baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mı, yoksa geleceği mi görüyorsunuz?

Eğer siz de kontrölün kimde olduğunu merak ediyorsanız, Olasılıksız tam size göre bir roman.

 

 
Epilepsi Hastalığını Merak Edenlerin Okuması Gereken Bir Kitap
 
 
 

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.