Uzun zamandır hep aklımda olan ve gerçekleştirmek istediğim şeyi ; çekiliş yapmayı sonunda çok değerli bir arkadaşım teknojest kurucusu ve yazarı ile birlikte yapmaya karar verdik. Teknojest nasıl bir sitedir, aşağıda bu konuyla ilgili bilgileri okuyacaksınız.

Teknojest, bilgisayar kullanıcılarının karşılaşacakları problemler hakkında nasıl yapılır türünden yayınlar paylaşmayı amaçlamış bir blogdur.

  • Excel – outlook gibi programları daha etkili kullanmak ya da telefonunuzun gizli kalmış özelliklerini bilmek, sorunlarını çözmek ister miydiniz?
  • İnternette bizlere kolaylık sağlayan online servislerden haberdar mısınız?
  • Sosyal medyayı ne kadar etkili kullanıyorsunuz ?
  • Blog açma düşünceniz mi var? Peki nereden başlamalısınız ?
  • Bu ve bunun gibi soruların doğru cevabı bu blogda. Çocuğum, eşim şöyle her şeyi net bir şekilde açıklayan temiz bir blogu takip etsin diyorsanız Teknojest bu noktada yanınızda.
 

Çekilişte verilecek kitaplar

Orhan Pamuk – Kırmızı Saçlı Kadın
R. J. Palacio  – Mucize
Canan Tan – Kelepçe
 

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler.

* Teknojest sitesinin e-bülten aboneliğine abone olmanız ( siteyi ziyaret edip sidebar alanında ilgili eklentiyi bulabilirsiniz. Mail adresinizi yazdıktan sonra gelen onay mesajını onaylamayı unutmayın )

Bu çekilişi aşağıdaki sayfaları takip ederek, profilinizde paylaşmak
* Google+  sayfamı takip ve paylaşım      Google+ Sayfam
* Facebook sayfamı takip ve paylaşım      Facebook Sayfam

Not: Bu yazıyı blogunda paylaşanlar +1 hak kazanmış olacaklar

Önemli Bilgi: Çekiliş için size ulaşabilmem için yorum bölümüne
Adınızı Soyadınızı
Mail adresinizi 

ve yukarıda belirttiğim sayfaları takip ettiğiniz profil linkinizi yorum bölümünde belirtmeniz sizin açınızdan iyi olacaktır, aksi takdirde iletişim bilgilerini yazmayan kişilere ulaşamayacağım için kazansa dahi çekilişi iptal olmuş olur. Arkadaşlar yukarıdaki işaretli olan 3 şartı yerine getiren ve yorum bölümünde iletişim bilgilerini ve sayfaları hangi isimle takip ettiği profil linkini yazan  herkes çekilişe katılmaya hak kazanacaktır, yukarıdaki sayfaları takip ettiğiniz adınızı ( profil linkinizi ) yorum kısmında belirtmeniz gerekiyor.
 
Çekiliş yapıldıktan sonra çekilişi kimlerin kazandığı ile ilgili bir yazı yazacağım. Çekilişi kazananlar en geç 5 gün içinde bana adres bilgilerini vermezse eğer, kazanmış olduğu çekiliş iptal edilecektir ve kitap gönderilmeyecektir. Lütfen bu durumu dikkate alalım.

Çekiliş İçin Takvim

Başlangıç :  2 Mayıs 2016 
Bitiş :  8 Mayıs 2016

Herkese bol şanslar.
 

 
 
 

 

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.