Hakkımda

Hakkımda biraz bilgi vermek istiyorum. Şu anda okuduğunuz kişisel blog sitesinin  kurucusu ve tek yazarıyım 7 ocak 1987 tarihinde Hatay‘ın Dörtyol ilçesinde doğmuşum. İnsanları kırmayı hiç sevmem, eğer bir insanın kalbini bilmeyerek kırdıysam bunun farkına vardığımda o insandan özür diler gönlünü almaya çalışırım. İster tanıdığım olsun ister tanımadığım veya dili , dini, ırkı ne olursa olsun hiç kimseye karşı ön yargılı davranmam, genelde sakin biriyimdir. Bir olay karşısında bağırıp çağırmak yerine olayı nasıl çözerim onu düşünürüm, önce karşımdaki insanı dinler mantıklı çözümler üretmeye çalışırım.
İstanbul Gezi Parkı

Eğitim ve Mesleğim

İlköğretim ve Liseyi yaşadığım kasaba olan Kuzuculu mahallesinde (eskiden kasabaydı yeni düzenlemeye göre Dörtyol ilçesine bağlandı ve mahalle oldu) tamamladım Liseyi düz lisede Sözel Bölümü okudum, liseden sonra 1 yıl dershaneye gittim. Lise 3.sınıfta ve liseden sonraki yıl olmak üzere 2 defa ÖSS sınavına girdim fakat güzel puanlar gelmemesi neticesinde tercih yapmadım.

Sonraki yıl Dershane’ye gitmek yerine evde kendim ders çalışmaya başlamıştım aradan 3-4 ay geçmişti Özel bir Muhasebe bürosunda çalışır mısın? diye bir teklif aldım halbuki Muhasebe nasıl bir meslektir? Muhasebeciler neler yaparlar hiçbir bilgim yoktu. 2008 yılına girmemize tam olarak 1 hafta kalasıya Muhasebe bürosunda çalışmaya başladım. Allah’a Şükürler olsun ki Muhasebe mesleğini Öğrenmeye başladım ve halende çalışıyorum.

hakkimda

Neyse o yıl tekrar Üniversite sınavına girdim tabi ki çok sevdiğim muhasebe mesleğini bırakacak değildim sadece Açık öğretim Bölümünden İşletme bölümü okumak içindi ve açık öğretim bölümünden işletme bölümü yazdım bazı nedenlerden dolayı 2 yıl ara vermek zorunda kaldım fakat şu anda tekrar devam ediyorum.

Hobilerim

Müzik dinlemeyi çok severim, daha çok özgün müzik ve 90 yılların Türkçe ve yabancı müziklerini seviyorum izlediğim birkaç tane dizi vardır bunun dışında pek tv izlemem sadece haberleri izlerim ve denk gelirse belgesel izlerim , Aksiyon filmleri, savaş konulu filmleri çok seviyorum. Zaman zaman izlediğim filmler kategorisinde izlediğim filmler hakkındaki düşüncelerimi paylaşıyorum.

Yaptıklarım

Bir merak ile web tasarım işine merak saldım , bir site nasıl yapılır,bir sitede neler olmalıdır önce bunları öğrenmeye başladım sonra çok merak ettiğim web tasarım nasıl yapılır bir site nasıl yapılır bunun için inanın bana abartmıyorum sabahlara kadar uyumayıp sabahta işe gittiğimi bilirim çünkü yaptığım bir işi yarım bırakmayı sevmem her ne iş olursa olsun.

Her neyse bir şekilde internet’ten araştıra araştıra web sitelerinin nasıl yapıldığını öğrendim ve kendim için site yaptım ilk web sitem olduğu için ve benimde fazla bilgim olmadığı için olsa gerek ve bu konuda kimseden yardımda almamıştım Web sitemi hacklediler tabi ben pes etmedim başka bir site kurdum onuda kapattım bir süre sonra Joomla ve Datalife Engine gibi içerik yönetim sistemlerini kullandım.

Son olarak Google’ın ücretsiz blog sitesi olan Blogspot.com uzantılı sitesi ile tanıştım ve son olarak bu siteyi kurdum sonra özel alan adı alarak blogspot.com uzantılı siteyi şimdi bu siteye yönlendirdim Blogspot.com uzantısı görünmesin diye tabi bu siteleri neden yaptım öncelikli amacım kendimi geliştirmekti ve insanlar için faydalı bilgiler paylaşmak insanlar için faydalı olmak istiyordum sonunda Allah’a Şükürler Olsun ki bu siteyi kurdum ve insanlar için faydalı paylaşımlar yapıyorum her zaman olmasa da arada sırada güncel konularda kendi düşüncelerimi paylaşıyorum.

hakkimda-amanos-daglari

 Bilgi: Google'ın ücretsiz blog servisi olan blogspot.com ile yayın hayatına başlayan bloggokhantekin.com 13 Eylül 2017  tarihinde wordpresse taşınmıştır. Okuduğunuz için ve ilginiz için Teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın 27.02.2014