Kullanım Şartları

Bloggokhantekin isimli bu blog sitesi Gökhan Tekin‘e ait olup bizzat onun tarafından. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartları baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçindekiler

İçerik

Bloggokhantekin ‘de yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat Gökhan Tekin  tarafından oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

– Bu yazı https://bloggokhantekin.com‘ dan alınmıştır
– Kaynak: https://bloggokhantekin.com

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere https://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k4630.html  adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bloggokhantekin.com’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

– Bloggokhantekin.com’a gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Bloggokhantekin.com’ un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

Bloggokhantekin.com’a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartları sayfasındaki bilgileri baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Bloggokhantekin.com’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

kullanım şartları
Kullanım Şartları

Başa dön tuşu