Kültürümüz yok edilmeye çalışıyor. Bugün, ünlü yazar, araştırmacı ve program yapımcısı olan Banu Avar, tarafından yapılmış olan bir video izledim ve gerçekten çok ama çok doğruları anlattığını düşünerek bu videoyu sizlerle paylaşmak istedim.

Banu Avar o kadar güzel anlatmış ki her şeyi söylenecek bir söz kalmamış, kültürümüz nasıl yok edilmeye çalışıldığının çok güzel anlatmış programlar sayesinde bizlerin beyinlerini yıkadıklarını çok güzel bir şekilde anlatıyor.

Kültürümüz Her Geçen Gün Yozlaştırılıyor.

Sizce de doğru söylemiyor mu? Banu avar, artık televizyonları açtığınızda hangi tür diziler prim yapıyorsa tv lerde onlar çıkıyor örneğin yatak odası, öpüşme, sevişme sahneleri daha çok olmaya başladı belki bazı kişiler şöyle diyebilir hoşuna gitmiyorsa izleme o zaman kardeşim diyebilir bazıları, fakat önemli olan benim hoşuma gitmesi değil önemli olan toplumun ne hale getirilmeye çalışıldığı, o dizileri sadece büyükler izlemiyor küçüklerde izliyor.

O yüzden ben elimden geldiği kadar televizyon izlememeye çalışıyorum çünkü bu tip programlardan nefret ediyorum. Sadece haftada bir defa izlediğim bir dizi var o dizide de bu tür şeyler yok zaten.

Lütfen özellikle de küçük çocukları olan aileler bu tür programları izletmeyin çocuklarınıza, çünkü çocuk ne görürse onu yapmaya çalışır. Ben yazının başlığını Yok edilmeye çalışılan kültürümüz olarak koydum ama aslında yok edilmeye çalışılan sadece kültürümüz değil,  Ellerinden gelse bizi tamamen yok etmeye çalışırlar İşte bunu savaşla , topla , tüfekle yapamayacaklarını bildikleri içinde bu şekilde yavaş yavaş yok etmeye çalışıyor.

Yabancı ülkeler kurtuluş savaşında parçalayamadıkları ülkemizi bu şekilde parçalamaya çalışıyor ve bunu da çok güzel bir şekilde yapıyorlar.Bunlar benim kişisel düşüncelerim. Peki sizler ne düşünüyorsunuz? bu konuda

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.