Genel

Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri

Gerek yasaların , gerekse yeni çıkan ticari kanunlardan dolayı ticaret yapmanın her geçen gün daha da zorlaştırıldığı günümüzde özellikle de ithalat ve ihracat yapan büyük firmaların daha çok faydalanacağı bir firmadan bahsetmek istiyorum. Eğer Almanya ile ithalat ve ihracat yapıyorsanız ve firmanız için Tercüman firması arıyorsanız bahsedeceğim firma tam size göre Almanca Tercüme konusunda ve diğer dillerde çok başarılı bir firma. İsterseniz öncelikle tercüme nedir kısaca ondan bahsedelim.

Tercüme Nedir?

  Tercüme, bir dildeki bir metnin -kaynak metin- anlamının Tercümesinden ve “hedef“ metin ya da Tercüme olarak adlandırılan başka bir dilde yeni bir metnin üretiminden meydana gelir.

  Tercüme, geleneksel olarak bir insan aktivitesi olmuştur fakat doğal dil metinlerinin Tercümesini otomatikleştirme -makine Tercümesi- ve bilgisayar ortamına havale etme ya da bilgisayarları Tercümeye destek olarak kullanma çabaları olmuştur -bilgisayar yardımlı Tercüme

Eğer bir firmanız varsa ve yabancı ülkeler ile bir ticaret sözleşmesi yapacaksanız veya bir yazışma yapacaksanız Hedef Tercüme firması tam size göre diyebilirim. Bir çok dilde ve Almanca Tercüme konusunda  çeviri yapan başarılı bir firma.

Hedef Tercüme Yenilikçi Bakış Açışıyla Fark Yaratmaya Çalışıyor.

   Tercüme ile ilgili tüm faaliyetlerde her zaman daha kaliteli hizmet vermek için çalışan. Hızlı, kaliteli ve hesaplı bir tercüme hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiş firma.

  Bildiği dillerde uzman tercümanlar ve proje koordinatörlerinin yanı sıra doktor, mühendis, avukat gibi alanlarında uzman kişilerle de çalışmaktadır. Aynı zamanda yerelleştirme uzmanları ve editörleri ile beraber en iyi hizmeti verebilmek için kocaman bir ekibe sahip.

  Simultane ardıl gibi sözlü tercüme türünün yanı sıra, noter yeminli, tıbbi, akademik, hukuki, finansal, teknik, web sitesi tercüme gibi yazılı tercüme türlerinde de isteklerinize cevap verebiliyor. Tüm dillerde kalite, hız ve uygun fiyatlandırma stratejisi ile 11 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet veriyor.

Fiyatlar Nasıl Belirleniyor?

  Fiyatların belirlenmesinde birçok etken mevcut. Öncelikle 1000 karakter başı fiyatlandırma yapılmaktadır. Hangi dilde hizmet istediğinize göre fiyatlar değişmektedir. Aynı zamanda bir an önce teslim almak istiyorsanız hızda fiyatlara etki etmekte ve acil tercümeye girmektedir. Terminolojiye göre de fiyatlandırma yapılmaktadır.

Almanca Tercüme ve diğer dillerde tercüme ihtiyacınız varsa bu firmayı denemenizde fayda olduğunu düşünüyorum.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Tercüme ile ilgili bir sorunum vardı. Hedef tercümeye başvuracağım paylaşım etkili olmuş . Teşekkür ederim . :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu