Tanıtım

Vargonen Hosting ile Sınırsız Hosting Dünyasını Keşfedin

Türkiye hosting sektörü her geçen gün büyümekte ve bir çok hosting firması müşterilerine en iyi hizmeti sağlayabilmek için sunucu altyapısını geliştirmekte ve sundukları ürünleri farklılaştırarak, sektöre katma değer sağlamaktalar. Hosting sektörünün gelişmesi için büyük önem taşıyan bu gelişmeler, sadece hosting firmalarına değil aynı zamanda sektörün geneline de bir değer katmaktadır.

2000 yılında Türkiye hosting sektörüne giriş yapan ve Türkiye’nin önde gelen hosting firmalarından biri olan Vargonen Hosting’de, eylül ayı içinde yeni web sitesi ve yeni ürünleri ile hizmet vermeye başladı. Daha modern bir tasarıma sahip olan Vargonen web sitesi aynı zamanda kullanıcıların ihtiyaçlarına göre oluşturulan yeni ürün ve hizmetleri de ön plana çıkmaktadır.

19 yıllık tecrübesi ile sektöre yöne veren hosting firması Vargonen’in yeni sitesi ve ürünlerine daha yakından bakalım..

Kullanıcı Dostu ve Modern Tasarımı

Web sitesine giriş yapıldığında oldukça sade ve anlaşılır bir tasarım karşılıyor bizi. Üst kısımdaki menü ürün kategorilerini doğrudan kullanıcıya sunan ve ihtiyaç duyulan ürün grubuna kolayca erişimi sağlayacak şekilde tasarlanmış. Ana ürün grubu olan “Sınırsız Hosting” için slider alanında oldukça net bilgiler mevcut. Sitenin orta kısımında hosting, bulut sunucu, fiziksel sunucu ve SSL sertifikalarında öne çıkan paketleri görebilmek mümkün. Bu alan daha çok karar tüm ürün grupları için genel bir izlenim de oluşturuyor.

 Ürün kategorilerine giriş yapıldığında genelde dört farklı ürün mevcut. Bu ürünler içerisinde en uygun paketten, en çok tercih edilen ürüne kadar pek çok detay net bir şekilde tasarlanmış.  Her ürün kategorisinin alt kısımında tüm ürünleri karşılaştırabileceğimiz bir tablo yer almakta ki bu da hem ürün/hizmetlerin detaylarını daha yakından inceleme hem de tüm ürünleri tek bir tablodan karşılaştırma imkanı sunmaktadır.

vargonen hosting

İhtiyaçlara Uygun Barındırma Hizmetleri ve Özellikleri

Vargonen yeni web sitesinde özellikle web hosting ve bulut sunucu ürünlerinde önemli değişiklikler mevcut. Bunlardan en nemlisi de artık Sınırsız Hosting dünyasına geçiş yapılması. Limitsiz web sitesi barındırma özelliğine sahip sınırsız hosting paketleri aynı zamanda sınırsız SSD disk alanı, trafik ve e-posta hesabı özellikleri de mevcut. Pek çok hosting kullanıcısı için önemli bir özellik olan Linux ve Windows işletim sistemi seçeneği ile .ASP, .NET .PHP ve WordPress gibi web projelerinizi ihtiyaç duyduğunuz işletim sistemi ile yayınlayabilirsiniz.

Hosting yönetimi konusunda da önemli bir yenilik yapan Vargonen, tüm hosting paketlerinde dünyanın en çok tercih edilen ve pratik hosting yönetimi imkanı sunan cPanel ve Plesk‘i ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmaktadır.

Vargonen Hosting paketlerinin bir diğer önemli özelliği ise %100 SSD disk altyapısına sahip sunucular üzerinden hizmet veriyor olması. Standart disklere oranla çok daha yüksek veri okuma ve yazma kapasitesine sahip SSD diskler, sitenizin çok daha hızlı açılmasını sağlamaktadır. Web sitenizin hızı, Google organik arama sonuçlarında yükselmeniz için önemli bir kriterdir.

Yedekleme ve veri güvenliğine önem veren kullanıcıları da unutmayan Vargonen, pek çok hosting firmasında ekstra ücret istenen “Yedekleme” hizmetini tüm hosting paketlerinde ücretsiz olarak sunmaktadır.

   Bulut teknolojisini bir üst seviyeye çıkaran Vargonen, yeni bulut sunucu ürünü olan  Nano Cloud Server ile sanallaştırma teknolojisinde yüksek performanslı ve uygun maliyetli bulut sunucu çözümleri sunmaktadır. Giriş seviyesindeki projelerden, yüksek kaynak gereksinimleri olan ileri seviye projelere kadar ihtiyaca cevap vermektedir.

 

Avantajlı Fiyatlar ve İndirim Kampanyaları

Yeni web sitesi ile birlikte ürün fiyatlarında büyük indirimler yapan Vargonen, sınırsız hosting, WordPress hosting, bulut sunucu ve fiziksel sunucu hizmetlerinde kullanıcılarına avantajlı fiyatlar sunuyor. Özellikle sektör tecrübesi, hizmet kalitesi ve sunucu altyapısı göz önünde bulundurulduğunda, web projeleriniz için en iyi fiyat/performansı sunan bir kaç firmadan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Satış Öncesi ve Sonrası Çözüm Odaklı Destek Hizmeti

Web projeleri için hız, performans ve fiyat kadar bir diğer önemli konuda destek hizmetidir. Ürün/hizmet seçimi, satın alma süreci ve satış sonrası alacağınız teknik destek hizmeti ile projeleriniz için en iyi kaynaklara sahip hizmeti ekstra ücret ödemek zorunda kalmadan satın almanıza imkan sağlar. Ayrıca kullanmakta olduğunuz ürün/hizmetiniz ile ilgili yaşayacağız olası bir aksaklıkta çözüm odaklı destek hizmeti ile projenizin devamlılığını da sağlamış olursunuz.

Vargonen, kullanıcılarına satış öncesi ve sonrası ihtiyaçlarına cevap verebilmek için canlı destek hattı, destek talebi ve telefon üzerinden yardımcı olmaktadır. Vargonen destek ekibi ile bu üç farklı kanaldan iletişime geçerek, satın almak istediğiniz ürün/hizmetin detayları hakkında bilgi alabilir, kullanmakta olduğunuz hizmetiniz ile ilgili teknik destek alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ortalıkta çok fazla hosting firması var ve insanlar artık neye güvenereklerini bilmiyorlar. Siteye girdim baktım gayet güzel ve kullanışlı bir site böyle bir siteyle bizleri tanıştırdığın için teşekkür ederim Gökhan abi.

    1. Rica ederim Yusuf
      Evet bu konuda kesinlikle çok haklısın, ortalık hosting firmaları ile kaynıyor ve insanlar gerçekten hangi firmalar ile çalışacağı konusunda çok kararsız kalıyor. Ben, özellikle büyük firmaları seçiyorum, herkese de tavsiye ederim. Çünkü büyük firmalar hizmet konusunda gerçekten çok başarılı ve profesyonel oluyor, belki biraz pahalı oluyor ama aldığın hizmet o paraya değiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu