Kızgınım evet hemde çok kızgınım , yaşanan haksızlıklara ve bu haksızlıklar karşısında sessiz kalanlara , insanların horgörülmelerine yapılan bir yanlış karşısında insanlara öfkelenen kendi eksikliklerini başka insanlar üzerine atan ve suçlu olduğu halde suçunu itiraf etmeyip insanlardan özür dilemeyen insanlara kızgınım.
 
Kendi çıkarları için doğayı katledenlere ve bu durum karşısında sesini çıkartmayan insanlara kızgınım , sokakta çöp kutuları olduğu halde zaten temizleyen var deyip sokaklara çöp atan insanlara kızgınım , işçilerin haklarını vermeyip daha fazla zenginleşmeye çalışan ve işcileri kendisnin kölesiymiş gibi gören insanlara kızgınım. 
 
Kadınlara ve çoçuklara el kaldırıp hatta onları döven insanlara ve çoçuk yaştaki insanları çalıştıran insanlara kızgınım. bizim oylarımız ile milletvekili veya belediye başkanı olan insanların seçim bittiğinde seçim vaatlerini yerine getirmedikleri için bununla'da kalmayıp canlı yayınlarda insanların gözleri önünde birbirleri ile kavga eden milletvekillerine kızgınım. 
 
Ambulanslara yol vermeyen sürücülere kızgınım, kendinisi çok büyükmüş gibi görüp insanlara tepeden bakan ve insanları küçümseyen insanlara kızgınım. 
  
  Peki ne istiyorum , öncelikle kadınların ve çoçukların köleleştirilmeye çalışılmadığı , kadınların ve çoçukların dövülmediği bir toplum istiyorum , insanların kendi çıkarları için doğayı katletmemeleri'ni istiyorum  insanların yaşadığımız evreni kirletmemeleri'ni istiyorum , hakkını arayan işçi'nin işine son verilmemesi'ni istiyorum , güçlünün güçsüzü ezmemesi'ni istiyorum belki de çok şey istiyorum ama bunlar gerçekleştiği zaman dünyanın daha yaşanılabilir halde olacağını biliyorum.

YENİ YAZILARI KAÇIRMAMAK İÇİN ABONE OLABİLİRSİNİZ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti. Lütfen Tekrar Deneyin.