Kişisel

Yeni Modemim

3 gün önce gece çok şiddetli yağmur yağması ve  şimşek çakması sonucu   bilgisayarımın modeminin yanmasına bağlı olarak evde internetim yoktu sadece telefon üzerinden gelen blog için gelen yorumları onaylıyor ve cevap veriyordum aslında bilerek modem almadım 3 gün boyunca  hem bu süre boyunca kendim için daha fazla vakit ayırdım , kitap okudum ailem ile daha fazla zaman geçirdim ama bir modem de almak zorundaydım en sevdiğim ve isteyerek yaptığım Blog yazmayı devam ettirebilmem için Modem almak zorundaydım bugün  Teknosa dan Airties markalı bir modem aldım , daha önce hep Tplink kullanıyordum ama Airties benim için daha iyi oldu hem daha hızlı hemde benim için daha kaliteli ayrıca 12 Lira karşılığında 1 yıllık sigorta yaptırdım size de tavsiye ederim Teknosadan bir şey alacağınız zaman sizde sigorta yaptırın neden derseniz 1 yıl içinde herhangi bir şey olduğunda ya tamir ediyorlar ya da yenisini veriyorlarmış öyle söylediler. 
 
 

 

 

 
 
 

 

İlgili Makaleler

15 Yorum

  1. Yanan modemin için sana Allahtan sabır dilerim. Rabbim bu modemine zeval vermesin hayırlı olsun kardeşim :))

  2. Bizimki de aynı. Sorunsuz kullanıyoruz uzun süredir. Uydu alıcısı sıkıntılı bizim evde :(

  3. Güle güle kullanGökhan. Üzüldüm yanmasına , bi kere bizim evde de tv yanmıştı. Airties ı yıllarca kullndım, severdim ;) Yeni postlarını bekliyos o halde ^-^

  4. Merhabalar Gökhan Tekin.

    Yeni modeminiz hayırlı olsun ve iyi günlerde güle güle kullanın. Eski modeminizin başına gelenlerden dolayı da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

    Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu