GenelKişisel

Evlenmeye Değil, Zengin Koca Aramaya Gelmiş

Bugün internet'ten neler oluyor, neler olmuyor diye haberlere bakayım dedim bir haber çok dikkatimi çekti. bir evlilik programında damat adayı , talip olduğu gelin adayının maaşına verdiği tepkiye ne diyeceğini şaşırdı; '' O para benim mazot parama yetmez'' Sanki kadın araba değil , Uçak kullanıyor ; Benim kızdığım nokta ise insanlar neden bu kadar lüks yaşamı seviyor , ayrıca o kadının evlilik için oraya geldiğini düşünmüyorum. İnsanlar sırf gündem yaratmak için böyle şeyler yapıyorlar. Ayrıca madem elin ayağın tutuyor ve gerçekten evlenmek , mutlu olmak için oraya geldin. Evlendikten sonra kendisi de çalışır böylece gelir sorunu kalmaz  tamam elbette erkek evini geçindirmekle yükümlüdür. Fakat insanın eli ayağı olduktan sonra ki , maşallah kadında çok sağlıklı görünüyor kendisi de çalışabilir. Yani her şeyi kocadan beklememek gerekiyor. Sırf reyting uğruna insanlar kendilerini rezil ediyorlar. Gerçekten çok yazık, aşağıda video' da vardı fakat video youtubeden kaldırıldığı için bende buradan kaldırıldım. Çünkü izlenilmiyor.

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Atladığınız bir husus var. Kadın yalan söylüyor. Gözlerine mimiklerine çok dikkatli bakın kulağına ne söylüyorsa onu tekrar ediyor. Hatta bir yerde de iyice duraksıyor. Bunlar reyting için yapılan ucuz numaralar.

    1. Belki öyle olabilir yani program yöneticileri böyle bir şey yapmış olabilir ama yine de Kadın istese bunu kabul etmeyebilir.

  2. Oradaki insanlarin cogu için cast ajansi oyunculari deniyor. Yani rol yapiyolarmis bazıları .reyting icin sacmaliyolar işte

  3. Reyting uğruna rezil olma olayının en net yaşandığı da şu son dönem yarışmaları aslında. Verdikleri ufak bir para ya da araba. İnsanlar onun için topuklu ayakkabılar falan türlü türlü hallere giriyorlar. Doğrusu pek anlam veremiyorum.

  4. Arkadaş bu programı birde 7 kez evlenip boşanmış Seda Sayan sunuyor ya buyur buradan yak.Aile kavramını bu kadar basite indirgemeleri çok tuhaf.Evliliğin kutsallığına değil paranın kutsallığına adanmış bu ruhlar:)

    1. Kesinlikle çok haklısınız , İnsanlar ile resmen alay etmekten başka bir şey değil benim kızdığım nokta ise bunu insanların önünde yapmaları çünkü sadece büyükler değil,küçüklerde izleyebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu