Muhakkak her insanın küçük veya büyük hayalleri, yapmak istedikleri vardır. Benimde hayallerim var bu yazımda hayallerimden ve yapmak istediklerimden bahsetmek istiyorum.

 Açıkta Olsa Üniversiteyi  Bitirmek İstiyorum. 

Öncelikle ilk hedefim bir an önce Aöf 'den okuduğum bölümü , işletmeyi bitirmek  ve bugüne kadar ertelemek zorunda olduğum vatani görevimi , Askerliğimi yapmak istiyorum. Askerden geldikten sonra yine aynı işime , mesleğime devam etmek istiyorum.

    Aşık Olmak İstiyorum.

Aşık olmak istiyorum. Hayatım boyunca hiç aşık olmadım ben aşık olmak ve aşık olduğum kişiyi delicesine sevmek istiyorum. Bugüne kadar aşık olmadım. Fakat biliyorum ki; Aşk insanın başına gelebilecek en güzel duygulardan biridir.  İnsanın sevmesi , sevdiği kişiye saygı göstermesi ve sevildiğini bilmesi çok güzel bir duygudur.  İnsanın  sevdiği kişi için fedakarlık yapmasından daha  güzel ne olabilir ki Dünyada Aşk ve Sevgi benim için çok özel kavramlardır
 
Aşık olmak istiyorum ve aşık olduğum kişi ile hayatımı birleştirmek istiyorum. Bir ömür boyu sevdiğim kişiyle birlikte yaşamak istiyorum. Çok bir şey istemiyorum aslında işten geldiğimde beni güler yüzle karşılayan bir eşim olsun istiyorum. Akşamları eşimle birlikte kitap okumak istiyorum.

 Evim Olsun İstiyorum

Bir evimin olmasını istiyorum öyle villalar falan değil, küçük bir bahçesi olan müstakil bir evim olmasını istiyorum. evimin bahçesinde
çeşitli hayvanlar beslemek istiyorum. Toprağı çok seviyorum boş zamanlarımda toprakla uğraşmak istiyorum. Sebzeler yetiştirmek istiyorum bahçemde

 Çocuklarım Olsun İstiyorum.

Biri kız , diğeri erkek iki çocuğumun olmasını istiyorum onları sevgiyle büyütmek ve onların mutluluğu için daha fazla çalışmak istiyorum. Bahar geldiğinde büyük bir uçurtma yapıp çocuklarım ile uçurtmak istiyorum. Ailemin ve benim en mutlu günlerini burada paylaşmak istiyorum. Çocukarım ile arkadaş gibi olmak istiyorum.

 Gezmek İstiyorum

 Ailem ile birlikte daha önce görmediğim yerleri gezmek istiyorum , Önce Türkiyede ki güzel yerleri daha sonra ise Dünya üzerindeki görülmeye değer yerleri görmek ve gezmek istiyorum.
 
 Şimdilik yapmak istediklerim bu kadar. Başka yapmak istediklerim olduğunda burada güncelleme yapacağım.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.