Çalışmaktan , şehir hayatından sıkıldınız bir kaç günlükte olsa  ailenizle birlikte şöyle kafanızı dinleyeceğiniz bir tatile ihtiyacınız mı var. Tatile gitmek istiyorsunuz fakat nereye gidebilirim? Ailem ile birlikte nasıl güzel bir tatil yapabilirim?  nerelerde güzel yemekler var? ve gezilecek yerler hakkındaki  gibi soruları düşünüyorsanız ve bu sorulara cevap bulamıyorsanız artık düşünmenize gerek yok çünkü sizin için en güzel mekanların, en güzel otellerin  en güzel yemeklerin nerede olduğunu araştıran ve sizler için devamlı güncel olan , yeni yerler keşfeden bir site var.  Seyahatdergisi.com
 
 
Canınız çok sıkkın aileniz ile hafta sonunda küçük kaçamaklar yapmak istiyorsunuz , çocuklarınızın tarihi yerler hakkında bilgilenmesini istiyorsunuz. Örneğin Ayasafyo müzesi nerede, giriş ücreti ve hakkına bilgiler alabilirsiniz, ayrıca sizin için ekonomik olarak  nerenin uygun, nerenin uygun olmadığını ve mekanların giriş saatlerini bu siteden kolayca öğrenebilirsiniz. 
 
 
Nereye gideceğinizi, gideceğiniz yerde neler yapabileceğinizi ne yenir, nerede yenir, uçuş bilgilerini bu site sayesinde çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz , gideceğiniz  bir çok yer için , gideceğiniz yer hakkında videolu ve resimli olarak bilgiler alabilmeniz de mümkün. Üstelik bu bilgiler için sizden herhangi bir ücret talep edilmiyor. 
 
 
 Sadece tarihi yerler olarak düşünmeyin site size  Ülkemizdeki kayak merkezleri hakkında'da  bilgileri düzenli  bir şekilde listelemiş üstelik resimleri görerek daha hızlı karar verebilmenizi sağlıyor. Gideceğiniz yerdeki oteller hakkında'da  bilgiler alabilmeniz mümkün.
 
Siteyi tanıtması benden , siteye girip gezilecek yerler , kalabileceğiniz oteller hakkında bilgiler alması ve gideceğiniz yerde ne tür yeme içme var bunlara bakması sizden 
 
 
BİLGİ: Bu yazıdaki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitmiş Olmalı, Lütfen Tekrar Deneyin.