Tanıtım

Seyahat Dergisi Sayesinde Gezeceğiniz Yerler Hakkında Bilgi Alabilirsiniz

Çalışmaktan , şehir hayatından sıkıldınız bir kaç günlükte olsa  ailenizle birlikte şöyle kafanızı dinleyeceğiniz bir tatile ihtiyacınız mı var. Tatile gitmek istiyorsunuz fakat nereye gidebilirim? Ailem ile birlikte nasıl güzel bir tatil yapabilirim?  nerelerde güzel yemekler var? ve gezilecek yerler hakkındaki  gibi soruları düşünüyorsanız ve bu sorulara cevap bulamıyorsanız.

Artık düşünmenize gerek yok çünkü sizin için en güzel mekanların, en güzel otellerin  en güzel yemeklerin nerede olduğunu araştıran ve sizler için devamlı güncel olan , yeni yerler keşfeden bir site var.  Seyahatdergisi.com

Canınız çok sıkkın aileniz ile hafta sonunda küçük kaçamaklar yapmak istiyorsunuz , çocuklarınızın tarihi yerler hakkında bilgilenmesini istiyorsunuz. Örneğin Ayasafyo müzesi nerede, giriş ücreti ve hakkına bilgiler alabilirsiniz, ayrıca sizin için ekonomik olarak  nerenin uygun, nerenin uygun olmadığını ve mekanların giriş saatlerini bu siteden kolayca öğrenebilirsiniz.

Nereye gideceğinizi, gideceğiniz yerde neler yapabileceğinizi ne yenir, nerede yenir, uçuş bilgilerini bu site sayesinde çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz , gideceğiniz  bir çok yer için , gideceğiniz yer hakkında videolu ve resimli olarak bilgiler alabilmeniz de mümkün. Üstelik bu bilgiler için sizden herhangi bir ücret talep edilmiyor.

Sadece tarihi yerler olarak düşünmeyin site size  Ülkemizdeki kayak merkezleri hakkında’da  bilgileri düzenli  bir şekilde listelemiş üstelik resimleri görerek daha hızlı karar verebilmenizi sağlıyor. Gideceğiniz yerdeki oteller hakkında’da  bilgiler alabilmeniz mümkün.

Seyahat Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

1.Seyahat etmek yolculukla alakalıdır. Varış noktası başlangıç olmaktan başka bir anlama gelmez.
2. Yürümek bir şehri dolaşmanın ve akşam içilen kokteylleri yakmanın en iyi yoludur.
3. Bazı turist bilgilendirme platformları gerçekten doğru bilgiler verebilir, ancak çoğusu gezeceğiniz yer ile alakalı hiçbir şey söylemez.
4. Sizi öldürmeyen her şey daha güçlü bir hale getirir.
5. Eğer çantanızı kaldıramıyorsanız, içine muhakkak gereksiz eşyalarınızı koymuşsunuzdur.
6. Pazarlık yapmayı bilmek, seyahatlerinizde çok işinize yarar.
7. Bir ay içinde bütün hayatınız değişebilir ancak memleketinizi bıraktığınız gibi bulacağınız kesin.
8. Arkadaşlarınız sizin seyahatlerinize ne kadar imreniyorsa, kesinlikle o kadar da kıskanıyorlardır.
9. Ne kadar fazla görürseniz görün, gün batımları her zaman güzeldir.
10. Posta kartları en içten ve en ucuz hediyelik eşyalardır.

Siteyi tanıtması benden , siteye girip gezilecek yerler kalabileceğiniz oteller hakkında bilgiler alması ve gideceğiniz yerde ne tür yeme içme var bunlara bakması sizden.

BİLGİ: Bu yazı ilgili site hakkında bilgi vermek ve siteyi tanıtmak amacıyla hazırlanmış bir tanıtım yazısıdır.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Paylaşım için teşekkürler Gökhan Bey. Güzel bir site, sık kullananlara ekledim.

  2. Fotoğraflar çok güzelmiş. Aslında bir bakmak gerek. Tatile çıktiğımız zaman gezcek blr yer bilmiyoruz oturuyoruz öyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu