Yaklaşık iki yıldır düzenli olarak ve elimden geldiği kadar özgün olmaya çalışarak blog yazmaya çalışıyorum. Blog yazarken de aynı zaman da benim için çok değerli olan blogları’da takip etmeye çalışıyorum. Ben blog yazmaya başladığım ilk zamanlarda inanın bana blog konusunda daha doğrusu blogger ile ilgili bilgim çok azdı özellikle teknik konularda hiç bilgim yoktu diyebilirim.
O zamanlar hep takip ettiğim ve sürekli kendini güncelleyen , gerek blogger eklentileri, gerekse blogger eklentilerinin nasıl yapıldığını anlatan çok güzel bir blogdan  bahsetmek istiyorum. Ayıca sadece blogger konuları değil, teknoloji, sağlık, android vs gibi bir çok konuda kendini devamlı güncelleyen başarılı bir site
Her konuda kendini sürekli  yenileyen bu blogun adı Teknobeyin, ”Teknolojinin beyni” sloganını kullanan blog gerçekten de teknoloji konularında paylaştıkları yazılar ile bir çok kişiye hitap ediyor.

Benim İçin Oldukça Faydalı Bir Yazıya Rastladım.

Ben, Samsung Galaxy Not 3 kullanıyorum geçen gün telefonumda bazı sorunlar oldu  bu sorunlar nasıl yapılır hiç bir bilgim yoktu ve internette araştırırken karşıma Samsung Galaxy Note 3 ile İlgili En Yaygın 8 Problem ve Çözümleri başlıklı bir site çıktı tabi ki bu  teknobeyin sitesiydi girdim ve orada anlatılanları uyguladıktan sonra telefonumdaki sorunu hallettim. Teknobeyin blogunu uzun zamandır takip edemiyordum fırsat olmuyordu fakat son zamanlarda devamlı takip ettiğim bloglar arasında olmaya başladı.
Webmaster konularıyla ilgili çok güzel bilgiler var özellikle blog yazmaya yeni başlayan arkadaşlar için harika bir blog ,benim her zaman dediğim bir şey var; ”Herkes blog açabilir kendine ama herkes o blogu devamlı güncel tutamaz.” elbette var yıllarca blog yazanlar.
Fakat teknobeyin  5 yılı aşkın bir süredir yayında ve halen ilk günkü gibi güncel , teknobeyin wordpress altyapısını kullanıyor o yüzden konulara yorum yapmanızda çok kolay, gerçi bloggerde’de yorum yapmak çok kolay ama bazı kişiler zor olduğunu söylüyorlar belki de wordpress’in güzel yanlarından bir tanesi de yorum yapmanın kolay olması, demek istediğim sitedeki konular ile ilgili bir sorunuz olursa yorum yaparak cevabınızı en kısa zamanda alabilirsiniz.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.