Bir kaç gün önce duyurmuştum.  8 veya 9 adet kitap karşılığında blog düzenini değiştirmek isteyenlere yardımcı olacağımı söylemiştim. Bugün, belki ileride istediğim gibi olursa küçük kütüphanem için kitaplıklara bakmak istedim ve karşıma çok güzel ve bir o kadar da ucuz bir site çıktı ve bu siteyi paylaşmak istedim çünkü fiyatlar gerçekten çok uygun ve aynı zamanda kaliteli ürünleri olan bir site.

 Bahsettiğim siteye www.dekorister.com.tr buradan ulaşabilirsiniz.  Siteyi biraz inceledim. Her zaman yaptığım gibi bir siteye ilk girdiğimde  mutlaka ilk olarak hakkımızda sayfalarına bakarım. Biraz okuduktan sonra zaten anlıyorsunuz adamlar işlerini gerçekten çok kaliteli yapıyorlar bunu müşterisine hissettiriyorlar. İşlerini iyi yaptıklarını ve çekirdekten yetiştiklerini anlatmışlar. Öyle sıcak yazmışlar ki inanın bana severek okudum.

 Her neyse kitaplık konusunda ucuz ve görsel açıdan göz zevkinize hitap edecek çok güzel kitaplıklar bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ben kendim için ileri ki zamanlarda sipariş vereceğim.  Sadece kitaplık olarak düşünmeyin daha bir çok konuda ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünler bu sitede mevcut örneğin eviniz için veya ofisiniz için orta sehpa almak istiyorsanız birbirinden güzel orta sehpalar var. Özellikle günümüzde bu böyle kaliteli ürünleri ucuza satan başka bir firma bulacağınızı pek sanmıyorum açıkçası

 Sitede, odanızın duvarı için uygun fiyatlara alabileceğiniz duvar rafları da mevcut, uygun fiyatlar ile odanızın tasarımını daha güzel ve daha zengin bir hale getirebilirsiniz. Dekorister‘in ürettiği duvar rafları ile yaşam alanlarınıza farklı bir hava katın. Çok fazla anlatıp sizleri daha fazla yormak istemiyorum en iyisi siz siteye girip göz atın.

 

BİLGİ: Bu yazı ilgili siteyi tanıtmak ve site hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmış bir tanıtım yazısıdır.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.