Bu yazımda, yazılarını severek okuduğum ve özellikle de blog yazarı arkadaşlar için çok faydalı paylaşımlarda bulunan bir blog yazarı arkadaşımızı tanıtmak istiyorum sizlere, henüz üniversitesi öğrencisi olan bu başarılı arkadaşımızın adı, Mert Can İlter, kendisini uzun zamandır takip ediyorum blogunda çok güzel ve bir o kadar da faydalı paylaşımlar yapıyor.

Bilgisayar programcılığı okuyan Mert Can , gerek bu konuda gerekse kişisel düşüncelerini paylaşmak için, wordpress tabanlı bir blog açarak okuyucularına, seo , webmaster, bloglama, sosyal medya ve kişisel düşüncelerini paylaşabileceği bir blog açarak blog dünyasına ilk adımı atmış.

Kişisel blog kavramı genellikle kişisel bilgiler ile bağdaştırılsa da günümüzde kişisel bloglar sadece kişisel bilgiler değil, temel olan faydalı bilgiler paylaşmaktadır. Bu işi güzel bir şekilde yerine getiren Mert Can, uzman olduğu konulardaki paylaşımları ile okuyucuları ile buluşuyor, gözü yormayan ve arananın kolayca bulunduğu teması ise yazılarını okumanızı oldukça kolaylaştırıyor.

Mert Can İlter sadece uzman olduğu konularda blog yazmakla kalmayıp. webtasarım, grafik tasarım, google adwords, seo ve programlama gibi konularda kendini geliştirmiş ve isteyen kişiler ile çalışmalar yapacağını belirtmiştir.

BİLGİ: Bu yazı tanıtım ve bilgilendirme amacı ile yazılmıştır.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitmiş Olmalı, Lütfen Tekrar Deneyin.