Defnenin Masalı Anne olduktan sonra..

Neler mi oldu bana? O halde anlatayım size ☺
Defne’nin doğumuyla birlikte kendi içinde bildiği Feray’dan çok daha farklı Feray’ larında olduğunu keşfeden ve hepsi ile tek tek tanışmaya, ara sıra sohbet etmeye çalışan, yeni benlikleriyle değişen ve bu değişim sürecinde ruhunda, beyninde ve kalbinde uçuşan fikirlerin, duyguların ve heyecanların kelimelerini arayan, zaman zaman sorgulayan, zaman zaman her şeyi akışına bırakan bir evlat, bir dost, bir anne, bir kadın ama öncesinde duygu yüklü bir insanım..

Blog yazmanın kalbini kaleme almak olduğuna inananlardanım.

Bu sebeple yaşanan iyi veya kötü deneyimlerin, hissedilen güzel yada kötü hislerin, düşünülen doğru yada yanlış fikirlerin paylaşılmasının çok kıymetli olduğunu düşünerek ama belki de öncesinde çok cesaret edemeyip yada bilemeyip başlayamayan şimdilerde ise kişisel yaşanmışlıklarını keyifle satır satır paylaşan bir blog sahibiyim.
Yaş aldıkça neler yaptığımdan çok yaşadığım her şeyde neler hissetmiş olduğumu hatırlamak istediğim için ve bununla birlikte defnenin masalı blogumu miras olarak çocuğuma bıraktığımda nelerden etkilendiğimi ve kalbimi her durum karşısında nasıl konumlandırdığımı bilmesini istediğim için kişisel blog sahibi olarak her paylaşımım oldukça yoğun duygu ve kendime ait görüş içerir.
Bilimsel dayanaklar, farklı kaynaklar, olmazsa olmazlar ve tek doğrular benim yazılarımda yer almaz. Çünkü tüm doğrular ve yanlışlar benim ruhumdan, bedenimden geçmiş ve harmanlanarak özümsenmiştir. Ortaya çıkan ürün sadece benim benliğimdir. Sizin okuduğunuz ise o benliğin kelimelere bağlanmış halleridir. Blog siteme aşağıdaki blog adresime tıklayarak ulaşabilirsiniz.
http://defneninmasali.blogspot.com

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.