GenelKişisel

Blogumun 3.Yılına Özel Yaptığım Çekiliş Sonucu

 Blogumun çekilişi normalde dün akşam 24.03.2017 tarihinde yapacaktım fakat bazı özel nedenlerden dolayı yapamadım.  Dün iş yerinde arkadaşlarla yarın hafta sonu yapacak pek bir iş olmadığı için işe gitmeme kararı aldık. Bugün çekilişi yaptım fakat video montaj işlemi biraz uzun sürdü her neyse çekilişi bir şekilde yaptım :)  Çekilişi yaparken videoya çektim kazanan arkadaşı tebrik ederim.
Kazanan kişi defnenin masalı blogunun sahibi Feray Gökçe  kendisini tebrik ediyorum ve en kısa zamanda blogunun tanıtım yazısını bekliyorum. Hayırlı uğurlu.

İlgili Makaleler

14 Yorum

  1. Defnenin Masalı için hayırlı olsun. Güzel ve kaliteli bir blog da tanıtım şansı yakalamış. İyi bloglar nice 3 yıllara

  2. Benim icin çok değerli bir çekiliş hediyesinin bana çıkmış olmasına hem cok mutlu olup hem de panikledim şimdi kendimi nasıl anlatabileceğim bakalım diye :) Çok teşekkürler Gökhan, iyiki varsın 🙏🏻

  3. Ya defne adına cok sevindim.İnsallah hep şanalı olur.Takip ettiğim bir blogger kendiside ama ben kendi adıma cok üzüldüm niyeyse. 😃 bakmayin güldüğüme valla üzüldüm 😀 bir dahaki yılımı beklicez yazık bizede..

  4. Kazanamadığım için biraz üzüldüm açıkcası :( Kazanan blog u tebrik eder başarılarının devamını dilerim :) paylaşmaya ve takibe devam. İyi yayınlar….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu