Tanıtım

İstanbul Taşçı Kimdir Neler Yapar?

 Bu yazımda, ilk zamanlarda karo, parke taşları ve duvar kaplamaları satışı yapan fakat sadece bu ürünlerle kalmayıp kendini başarılı bir şekilde kalmayıp portföyünü genişleterek dekoratif  duvar ve zemin kaplama taş çeşitlerini artırarak hem yapay hemde doğal taş üreticisi unvanını taşıyan başarılı bir firmadan bahsedeceğim.

İstanbul Taşçı Kimdir Neler Yapar?

  1963 Malatya doğumlu olan pazarlama uzmanı olan Tayyar Kızılkaya 2004 yılında taş sektörüne adımını atarak her geçen gün daha kaliteli üretimler yapma ve insanlara daha kaliteli hizmetler sunmak için 2009 yılında açtığı ilk mağazasını, mağazalar zinciri haline getirmek için mağazanın gerektirdiği bütün ürünlerin üretimine başlamıştır. Mağazaları için en güzel taşları üretmektedir. İstanbul taşçı 2004 yılında kurulmuş an itibariyle 13 yıllık bir şirkettir. Antik tuğla (kültür tuğlası) ve Doğal patlatma taş imalatı yapmaktadır. Yanı sıra firma bünyesinde özel tasarım patlatma taşlar üretimi yapılmaktadır.
Firma kendini her geçen gün her konuda geliştirmeye devam ediyor, günümüzde neredeyse sadece çok büyük firmaların yaptığı blog yazma işini bu firmada başlatmış,  böylece müşterilerine yaptıklarına işler ile ilgili daha detaylı bilgiler veriyor. Yani sadece üretim yapmıyor, Firma blog sayfası sayesinde müşterinin her sorusunu cevap bulabileceği kaliteli yazılar ile müşterini bilgilendirmeyi unutmamışlar. İstanbul Taşçı Blog linkinden bahsettiğim blogu görebilirsiniz.

Patlatma Taş Nedir?

 Patlatma Taş, doğal taşların özel makineler kullanılarak kırılması ile üretilen fileli veya filesiz duvar kaplama ürünüdür. Taşın makinede sıkıştırılarak kırılması sonucunda üretildiğinden “Patlatma Taş” ismi verilmiştir. Patlatma Taş üretiminde en çok tercih edilen doğal taşlar; Mermer, Traverten ve Limra’dır.

Duvar Kaplama

   Dekoratif duvar kaplama taşları, son yılların en moda ürünleri haline gelmiştir. İç ve dış mekanlarda dekoraratif bir duvar kaplama ürünü arıyorsanız internet sitelerinden kaplama ürünlerini görebilirsiniz. Doğal ve yapay taşlarda bir çok duvar kaplama ürünü mevcuttur. İster doğal bir duvar kaplama ürünü, isterseniz de fiyatları uygun olan doğal görünümlü olan dekoratif yapay duvar kaplama ürünlerinden seçebilirsiniz.
 Eminim ki bir çok kişi evinin veya bahçesinin böyle doğal görünmesini ister, düşünsenize bahçeli bir eviniz var ve  etrafı doğal taşlar ile çevrilmiş ne kadar güzel bir görüntünün ortaya çıkacağını tahmin edebilirsiniz. Eğer evinizin, bahçenizin veya ofisinizin daha doğal görünmesini istiyorsanız ve aklınızda böyle bir şey varsa bu firmanın ürünlerine, yaptıkları çalışmalara bakmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Firmanın internet sitesine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Üretim yeri Burdur-Bucak’dır.
Merkez ve Depo İstanbul-Çekmeköy’dedir.
Telefon: 0216 641 89 73

BİLGİLENDİRME
Bu yazı ilgili firma hakkında bilgi vermek ve firmayı tanımak amacıyla ilgili firma tarafından hazırlanmış bir tanıtım yazısıdır.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu