Tanıtım

İstanbul 2. El Çamaşır Makinesi

2. el çamaşır makinesi alım satım işletmemiz 2003 yılında bu yana İstanbul bölgesinde profesyonel olarak uzman takım arkadaşlarımızla sürdürmekteyiz. İstanbul bölgesinde alım yaptığımız cihazlar genel olarak 8-9 yılı geçmeyen temiz kullanılmış ürünlerdir. Anadolu ve Avrupa yakası’nda hiç bir semt ayırt etmeksizin değerinde en iyi teklifi alım konusunda sunmaktayız. Değerli müşterilerimiz elinizde bulunan sağlam ve temiz kullanılmış çamaşır makinelerini WhatsApp üzerinden fotoğraflarını göndermeniz durumunda hızlı teklif alabilirsiniz.

Satışını yaptığımız ürünler kontrol alanımızda tüm testleri edilmekte ve kontrol olmadan kesinlikle satılmamaktadır. Satışını yaptığımız 2. el çamaşır makinesi İstanbul bölgesinde ücretsiz teslim etmekteyiz

Tüm ürünlerimiz 1 ay garantili olup arıza durumunda koşulsuz şartsız direkt değişim yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk önceliktir. İhtiyacınız olan tüm marka ve modelleri işletmemizde bulabilirsiniz ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile ürünlerimizi kendi evimize alırmıyız düşüncesiyle satın alarak siz değerli müşterilerimize satmaktayız.

İkinci el çamaşır makinesi alırken dikkatli olmanızda fayda var. Dikkat edilmesi gereken unsurlar; Öncelikle satın alacağınız ürünü direk müşteriden almak sakıncalı bir durum arz etmektedir. İrili ufaklı sorunlar size ciddi anlamda maddi olarak zarar verebilir.

Örneğin satın aldığınız ikinci el üründe çalışırken fazla ses çıkarması, temiz yıkamaması, su boşaltmaması veya programın yarıda takılması ve benzeri sorunlarla karşılaşmamız mümkün. Satın almadan önce sadece bu hizmet üzerinde yıllarca çalışan bir mağazadan satın alarak karşınızda muhatap olabilecek birisi bulunmasına, evinize ücretsiz nakliye hizmeti verilir ve en önemlisi garanti vererek tüm sattığı ürünlere güvenen işletme olması lazım.

Bizler sadece bu alanda hizmet verdiğimiz için bir üründe en ufak bir sorunu bile fark ediyoruz ve problemli ürünleri müşterilere satışını kesinlikle yapmıyoruz. Bizden satın alacağınız tüm ikinci el çamaşır makinelerini gönül rahatlığıyla sorunsuz kullanabilirsiniz. değerli müşterilerimiz size sadece bir telefon kadar yakınız.

2.El Çamaşır Makinesi İçin Bizimle Görüşebilirsiniz

Bizi arayarak bu zor salgın dönemde evinizden çıkmadan aradığınız devir, kg, renk ve özellikleri söyleyerek sizin ihtiyacınıza yönelik çamaşır makinelerini WhatsApp üzerinden detaylı fotoğraflarını, özelliklerini ve fiyatını söyleyerek yardımcı olmaktayız beğenmediğiniz takdirde kesinlikle hiçbir ücret talep etmeden geri gönderim sağlıyoruz, Bizim önceliğimiz kesinlikle %100 müşteri memnuniyetidir. işimiz de bu kadar büyümemizin en temel sebebi siz değerli sayın müşterilerimiz sayesindedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu