2015 milletvekili seçimleri yaklaştıkça , milletvekili adaylarının ve parti liderlerinin söylemleri daha da şiddetlenmeye başladı insanlar ile adeta alay edermiş gibi yaptıkları konuşmaları ne yalan söyleyeyim beni çok kızdırıyor. Yok efendim kazanırsak şunları , şunları yapacağız , yok efendim bugüne kadar kimse bir şey yapmadı biz yaptık gibi söylemler beni çok kızdırıyor , insan neden yaptığıyla övünür ki anlamıyorum, madem ki yaptıklarınızla övünecektiniz bunu insanların adeta gözünün içine sokacaktınız neden yaptınız ki keşke hiç bir şey yapmasaydınız da insanlar ile alay etmeseydiniz  7 Haziran 2015 seçimlerinden sonra bunların bitmesini ve bundan sonraki seçimlerde bu tür söylemlerin olmamasını bekliyorum.
  Elbette partiler yaptıklarını ve yapacaklarını anlatabilir insanlar da bunları bilerek ve okuyarak oylarını ona göre kullanmalıdır fakat bunu yaparken insanları bunaltmadan yapsalar bence daha iyi olur bundan sonraki seçimlerde böyle olmasını umuyorum.
  Asgari ücret üzerinden işçilerimiz ile adeta alay ediyorlar  milletvekillerinin maaşlarının 23000.00 TL olduğu Ülkemizde asgari ücretin 1201,50 TL olması kadar komik ne olabilir ki , kendiler Krallar gibi yaşayıp halkı fakirlik içinde yaşatmaya mahkum eden Devlet büyüklerimize şaşıyorum. Çünkü benim düşünceme göre önce Halk sonra vekili olmalı diye düşünüyorum. Tabi bu benim kendi kişisel düşüncem herkes farklı düşünebilir saygı duyarım. Partiler Asgari ücreti şu kadar , şu kadar yapacağız diyorlar ama açık konuşmak gerekirse bunları yapacaklarını sanmıyorum çünkü bizim ülkemizdeki zihniyet sadece ”Ben zengin olayım halk ne yaparsa yapsın” bu zihniyet değişmediği sürece bu hep böyle olmaya devam edecektir. Gönlüm ister ki önce Milletvekilleri değil Halkın zengin olması , halkımızın yaşam kalitesinin yükselmesi olsun.
  Çeşitli bahaneler ile haklın yani bizlerin paraları ile lüks hayatlar yaşayan yurt içi ve yurt dışı gezmelerine giden çeşitli siyasi liderlerinin bu seçimden sonra Türkiye Büyük Millet Meclisinde görmemeyi umuyorum ( hangi partiden olursa olsun fark etmez )
 Resmi kurumlarda üzerinde üniforma var diye veya kendisinde yetki olduğu için halkı ezmeye çalışan kendini çok büyük birisiymiş gibi gören Devlet memurlarının değilde , halka yardımcı olan mecbur olduğu için değilde gerçekten içinden gelerek ve işini severek yapan Devlet memurlarının olmasını istiyorum. Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah hangi parti bizler için ve ülkemiz için iyi olacaksa o parti kazansın

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.