Bugüne kadar çok fazla kişisel gelişim kitabı okumadım. Sadece bir kaç tane okudum, en son Emine Özdemir 'in Çözüm var sorun yok kitabını okudum. Kitabı okuduktan sonra kendi kendime iyi ki bu kitabı almışım bu kitabı dedim.  Böylesine güzel bir kitap yazdığı için yazara bir teşekkür etmek için bir e-posta gönderdim sağolsun hemen cevap verdi.
 
 
Emine Özdemir Çözüm Var Sorun Yok
 
 
 Kitap konular haline yazıldığı için sıkılacağınız düşünmüyorum , her konu sonunda bir de testler var ayrıca her konu  yazarın veya ünlü kişilerin güzel gözleriyle de zenginleştirilmiş, neredeyse her konuda konuyla alakalı bir hikaye anlatılmış.  Geçmişte yaptığınız hatalar için neler yapabilirsiniz, bir insanı kırdığınız zaman o kişinin gönlünü nasıl kazanabilirsiniz, ona karşı nasıl davranmalısınız , öfkenizi nasıl kontrol edebilirsiniz ve empati konularından sıkça bahsediliyor kitapda.
 
 
Emine Özdemir Çözüm Var Sorun Yok
 
 Söylemiştim ya her konuya göre bir hikaye mevcut kitapda diye , benim en çok hoşuma giden  hikayelerin sayfalarının sizler için resmini çektim resimlere tıkladığınız zaman büyüyecektir dilerseniz sizde hikayeyi okuyabilirsiniz ben burada anlatmak yerine fotoğrafını çektim. Eminim ki hikayeyi çok beğeneceksiniz.
 
 
Emine Özdemir Çözüm Var Sorun Yok
 
 
 Sonuç olarak; Eğer kişisel gelişim kitabı okumak istiyorsanız ve acaba hangi kitabı okuyayım diye düşünüyorsanız bu kitabı tavsiye ederim.  Ben çok beğendim. Arkadaşlar sizinde bana bu tür kişisel gelişim kitapları tavsiyelerinizi alabilirim yerli veya yabancı fark etmez

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.