Tanıtım

New Balance Kalitesi ve Sportsoul Güvenilirliği

Bir dönemdir ünlü spor organizasyonlarında konuşmacının arkasında, ünlü isimlerin ayaklarında gördüğümüz NB logosu ve ürünlerinin üzerindeki “N” harfi ie dikkat çeken New Balance artık spor ayakkabı tercihlerinin en üstüne yerleşmiş durumda. Bunun en belirgin nedeni ayakkabının dayanıklılığı ve hafifliği olarak gösteriliyor. Tabi ki bu hafiflik beraberinde rahatlığı da getiriyor. Uzun süreli kullanımlarında ayağı yormayan yapısı ve sportif faaliyetlerde ayağı koruyan tasarımları sayesinde her gün biraz daha tırmanışa geçen New Balance modelleri, bilinen birçok markanın korkulu rüyası olmayı başarmış gibi görünüyor.
Bu ve benzeri markaların taklitlerinin bir pazar oluşturduğunu gördüğümüzde ilk akla gelen orijinal ürünün nereden temin edileceğidir. Bu noktada aklımıza online alışveriş mağazaları geliyor. Ancak New Balance ayakkabı fiyatları konusunda farklılıkların gözlemleniyor olması da kişileri hangi siteye güvenmeleri gerektiği konusunda da endişelere düşürüyor. Ancak Vepa Group resmi satış sitesi olan bir firma bu kapsamda bir adım öne geçiyor: Sportsoul

New Balance

Kullanıcılar bir online alışveriş sitesini kullanırken birkaç önemli unsura dikkat etmektedirler. Önceliği tabi ki güvenlik alıyor. Ardından kolay kullanımlı ara yüz ve çeşit tercih nedenlerini etkiliyor. Sportsoul bu seçeneklerin tamamını bir arada barındırıyor ki birçok ünlü markanın orijinal ürünlerini kısa sürede müşteri ile buluşturuyor olması da özel bir farkındalık olmalı. New Balance online mağazası olarak da tanımlanabilen bu site aranılan ürüne en kolay ulaşabilmek adına güçlü bir filtreleme sistemine de sahip. İster fiyat aralığına göre istenmesi durumunda da renk ve numaraya göre bir filtreleme olanağı bulunuyor. Fiyata göre ya da farklı seçeneklere göre sıralama yaparak en ideal ürüne ulaşma kolaylığı sunan Sportsoul.com bu özellikleri ile kullanıcı dostu diyebiliriz.
Son günlerin en çok tercih edilen ürünü olan New Balance 574 ve diğer modellerinin en cazip bedellerle sunuluyor olması Sportsoul’ü rakiplerine göre epeyce öne taşıyor. Çeşit çokluğu da bunun bir sebebi sayılabilir. Özel koleksiyon ürünleri ile de dikkat çeken sistemden New Balance indirimleri kolayca takip edilebiliyor.
Bir alışveriş sisteminden beklenen en önemli özellikler doğru ve orijinal ürünlerin gönderilmesidir. Bu kapsamdan bakıldığında Sportsoul %100 orijinal garantisi ile ürünleri müşterinin ayağına kadar getirirken 14 gün iade seçeneği ile de tercih ediliyorken bu iade esnasında oluşan taşıma giderlerini de firma karşılıyor. Pek çok sitenin iade durumunda kargo bedeli üstlenmiyor olması New Balance spor ayakkabı satışının öncüsü olan Sportsoul için güvenilirliğinin bir simgesi oluyor.

Uyarı: Bu yazıdaki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu