Blog İpuçları

En Çok Yorum Alan Yazıları Gösteren Eklenti

 

Kısa bir süre önce benimde bir kaç gün kendi blogumda kullandığım fakat site açılışını çok az da olsa yavaşlatması nedeniyle kullanmaktan vazgeçtiğim bir eklenti paylaşmak istiyorum sizlerle blogunuzdaki bütün yazılar içinde en çok yorum alan yazılarınızı gösteren  ve css ile desteklenerek çok güzel bir eklenti  ve bence oldukça faydalı bir eklenti.  Bu eklenti sayesinde hem siz , hemde ziyaretçileriniz blogunuzda en çok yorum alan yazılarınızı görmüş olacak  üstelik kullanımı da oldukça basit aşağıdaki vereceğim kodları sitenizde Gadget ekleme yolu ile ekleyeceksiniz. Hepsi bu sonra kodlar içinde  blogadresiniz.com yazan yere kendi blog adresinizi yazın , sonrada onun hemen üzerinde  en çok yorum alan 10 yazınızın gösterilmesi için 10 rakamı var onu kendinize göre artırabilir veya çoğaltabilirsiniz. Yapamayan olursa yardımcı olmaya çalışırım.
 
 

Bu Kodları Blogunuzda Gatget Olarak Ekleyin

 

 

#most-comments li,#most-comments ul,#most-comments ul li{margin:0;list-style:none;color:#444;font-family:Roboto Condensed;font-size:14px}#most-comments ul li{position:relative;overflow:hidden;background:#fff;margin:3.5px 0;padding:7px 10px 7px 50px;white-space:nowrap;text-overflow:ellipsis;box-shadow:inset 0 0 #ee6177;border:1px solid #e6e6e6;transition:all .6s}#most-comments ul li:hover{box-shadow:inset 310px 0 #ee6177}#most-comments ul li a{color:#444;font-weight:700;text-decoration:none;transition:all .3s}#most-comments ul li a:hover,#most-comments ul li:hover a{color:#fff}.count-most{position:absolute;left:0;top:0;width:40px;height:100%;margin:0;padding:7px 0;background-color:#ee6177;color:#fff!important;text-align:center;transition:all .3s}#most-comments ul li:hover .count-most{background-color:#ee6177}

 

İlgili Makaleler

14 Yorum

 1. Blog açılışını yavaşlatmasaymış kullanılabilirliği artardı.
  Yine de paylaşım için teşekkürler…

  1. Aslında gözle görülür derecede yavaşlattığı söylenemez yani belki de benim blogumda öyle oldu denemek gerekiyor.
   Rica ederim

 2. Ya benim blogspotta zaten hazır vardı, ben onu kullanıyorum ama yavaş açılıyor mu bilemiyorum tabii…insan kendi bloğu başkasının gözüyle bilemiyor umarım yavaş açılmıyordur :))

 3. Güzel bir paylaşım. Kullanmayı hiç düşünmedim ancak denediğim de sitenin açılış hızında anormal bir değişiklik oldu o yüzden kaldırdım. Yine de paylaşımın için teşekkürler Gökhan.

  1. Merhabalar
   Kodları GADGET OLARAK ekledikten sonra , kodlar içinde blogadresiniz.com yazan yere kendi blog adresinizi yazdınız mı?

   Az önce başka bir sitemde deneim kodlar çalışıyor. Sanırım site adresinizi yazmayı unuttunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu