GenelKişisel

Yeni Yılda Yeni Bir Renk

 
Yeni Yılda Yeni Bir Renk
 
 
Uzun zamandır, pembeye yakın olan 1 resimdeki rengi kullanıyordum bloğumun logosu da 1.logoydu fakat , artık hep aynı rengi görmekten çok sıkıldım ve bir kaç gündür farklı farklı renkleri başka bir sitemde denedim en çok hoşuma giden rengin şu andaki rengin yani 2. logodaki rengin olduğuna karar verdim ve artık bu renkleri kullanmaya karar verdim.
 
Elimi vurmuşken logoda da küçük bir değişiklik yapayım dedim. Yeni yıla yeni bir renk ile girmek istedim sizce nasıl olmuş? olumlu veya olumsuz renk konusundaki ve tasarımdaki diğer eksik gördüğünüz bir şey varsa Görüşlerinizi belirtirseniz mutlu olurum. Benim için ziyaretçilerin görüşleri çok önemlidir. 

İlgili Makaleler

19 Yorum

  1. Teşekkür ederim, sizin gibi bir tasarımcıdan güzel olduğunu duymak mutlu etti beni, tekrar teşekkürler.

 1. Yeni yılda yeni renk iyi fikir, güle güle kullan Gökhan'cığım, ben mavi veya yeşil de severim. Bu da güzel gerçi…:)

 2. Gerçekten de güzel olmuş fakat size flat veya material renkleri öneririm onlar da harika renkler bu arada sitenizin mobil görünümünü devre dışı bırakmanızı öneririm aksi halde blogunuz ilkel bir şablon gibi gözüküyor yani responsive (mobil duyarlı) değil belki de bilinçli bir şekilde yaptıysanız bir şey diyemem

  1. Görüşünüzü bildirdiğiniz için teşekkür ederim, evet temam responsive bilerek yapmıştım blogger'ın kendi ilkel temasını ama hatırlattığınız iyi oldu mobil görünümü açayım, hatırlattığınız için teşekkür ederim.

 3. Merhaba Gökhan abi :)
  Bu aralar yoğunluktan uğrayamadım. Bu yazını okumadan girmiştim bloguna. Bloga nolmuş böyle dedim hemen :) Gayet hoş durmuş bu renk. Yeni logonda çok güzel olmuş bu arada. Photoshop'ta bayağı ilerledin ya, bende yazın başlıyacam photoshop üzerine yoğunlaşmaya :)

  1. Merhaba kardeşim
   Teşekkür ederim evet bu renkleri bende çok sevdim
   Photoshopta her şeyi yapamıyorum ama bu tarz şeyleri yapabiliyorum işte :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu