Telefonla Arayıp İnsanları Korkutarak İnsanları Korkutan Dolandırıcılar

Bugün sabah saat 08: 15 sıralarında kendisinin Emniyet Müdürü olduğunu söyleyen bir kişi tarafından arandım. Beni arayan kişi terör örgütü suçlamasında bulunduğumu söyleyerek İskenderun Emniyet Müdürlüğüne gelmemi istedi.
Tabi, bundan önce benim bütün bilgilerimi söyledi doğum yerimi adımı soyadımı anne adı ve baba adımı kendisi söyledi. Bu arada hiç kimseyle irtibata geçmeden derhal İskenderun Emmiyet Müdürlüğüne gelmemi söyledi açıkçası ilk başta biraz korkmadım değil, biraz korktum.
Karşıdaki kişi terör örgütüne yardımda bulunduğumu söyleyince biraz korktum fakat daha sonra benim gelirimi, ne kadar maaş aldığımı sorunca direk olarak aklıma dolandırıcılar olduğu geldi.
 Beni arayan kişi İskenderun Emniyet Müdürlüğüne gelmemi istiyordu ve bu arada telefonu kesinlikle kapatmayacaksın dedi, bende hemen bizim ilçedeki Dörtyol ilçesindeki Emniyet Müdürlüğüne gittim tabi bu arada telefon açık, içeriye girdim direk telefonu Polise verdim ve polise; Abi telefonda böyle böyle diyen bir kişi var dedim. Polis gereken cevabı verdi.
Aslında Emniyet Müdürlüğüne gitmeye bile gerek yoktu fakat ben her ihtimale karşı bulunduğum ilçedeki Polisin haberi olsun diye gitmiş oldum. Yani bugün az kalsın karşıdaki kişi birazcık beni korkutabilseydi dolandıracaktı. Bu yazıyı yazıyorum çünkü beni arayan kişiler belki sizleri de arayabilir bu tür şeylere sakın inanmayın aşağıda beni  arayan numarayı da yazacağım. Belki denk gelir sizi de ararlarsa direk kapatın hiç konuşmaya bile gerek yok.
Beni arayan dolandırıcıların numarası : 0537 761 5794

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.