Onur Değer Henüz bir üniversite öğrencisi olarak yazılarını okuyucu kitlesi ile buluşturan ve artan bir ilgi ile paylaşımlarını sürdüren Onur Değer, bilgisayara dair edindiği bilgileri ve genel tecrübelerini yazılarına yansıtıyor. Kişisel blog fikri ile birlikte paylaşımlarına başlamış olan yazar, genel anlamda kişisel bloglar incelendiğinde farklılığını ortaya koyan bir niteliğe sahiptir. Yazım dilinin sadeliği ve samimiyeti ise çok okunur olmasının temel sebebi olarak açıklanabilir. Zaten insan samimi ve içten bulduğunu okumak istemez mi daha çok? Yazar da bu hedef ile içtenliğini ortaya koyuyor ve artan okuyucu kitlesi ile paylaşımlarını sürdürüyor.

Bir Kişisel Blogta Olması Gereken Her Şey

Kişisel blog kavramı genellikle kişisel bilgiler ile bağdaştırılsa da bugün kişisel bloglar incelendiğinde görüyoruz ki, temel olan faydalı bilgileri paylaşmaktır. Bu işi en iyi şekilde yerine getiren onurdeger.com.tr ise pek çok farklı kategori ile çeşitliliği artırmış. Gözü yormayan, arananın kolay bulunduğu teması ise en sevilen özelliklerinden bir diğeri! Kısacası burada zaman geçirmek oldukça keyifli olmaktadır. Farklı konulara dair, önemli bilgiler sizin için kolay ulaşılabilir olmakta ve yazar ile iletişime geçmek de son derece basit olmaktadır. Kişisel blog kavramını geliştirip, yeni bir bakış açısı kazandırıyor olması ise en önemli özelliklerinden biri. Nihayetinde bir kişisel blogta olması gereken her detay, fazlası ile burada yer alıyor ve sayısı sürekli artan okuyucular ile buluşuyor.

Okudukça Okutan Paylaşımlar

Amacı büyük oranda okutmak üzerine kurulu olan bir sistemde, paylaşımların niteliksizliği olması gereken en son özelliktir. Üzerinde çalışılmış ve özenle yazılmış olan içerikler hem okuyucunun ilgisini ölçecek, hem fayda amacı güdecektir hem de okuyucunun sayfada daha fazla zaman geçirmesini sağlayacaktır. Belki de yeni okuyucuları buraya çekecektir. Bu sebeple kişisel bloglar, paylaşımlarının niteliğine daha fazla önem göstermelidir. Onur Değer, kişisel blog kavramı ile ilgili olarak yoğun çalışmalar gerçekleştirerek, okudukça okutan paylaşımlar yapıyor. Sürekli artan takipçileri, yorumların artışı ve okuyucu kitlesinin çeşitlenmesi paylaşımlarının niteliğinin de en önemli göstergesidir. Başarılı içerikler, başarılı blogları beraberinde getirir. İster kişisel olsun ister belli bir konu üzerine eğilmiş bir blog olsun özensiz içerikler ile ayakta kalması mümkün olmayacaktır. Onur Değer ise kişisel blog kavramının en başarılı örneklerinden biri olarak yazılarını sürdürmektedir.

GÜNCELLEME: Yazıda bahsi geçen sitenin hosting süresi dolduğu için, site kapandığı için yazı içerisindeki link çıkışları kaldırılmıştır.
 

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.